TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In 2020 kregen de inwoners van het Welshe Wrexham verrassend nieuws te horen. Twee Hollywood-acteurs, Rob McElhenney (It's Always Sunny in Philadelphia) en Ryan Reynolds (Deadpool), maakten bekend dat zij voetbalclub Wrexham AFC gingen kopen.
Het rommelde al een tijd bij de voetbalclub, zowel qua management en financiën als qua resultaten. Er was één maar: de acteurs hadden geen enkele ervaring met voetbal en hadden ook nog nooit samengewerkt. Toch gingen ze ervan uit dat ze de club naar een hoger plan zouden tillen.
De eerste wedstrijd die het duo als nieuwe eigenaar bijwoonde, resulteerde in een 3-2 nederlaag. De achttiendelige serie Welcome to Wrexham laat alle bedrijvigheid en tumult zien binnen en buiten Racecourse Ground, het stadion van de club.
Welcome to Wrexham is vanaf 25 oktober iedere vrijdag om 22:20 uur te zien op Veronica.
Dit programma vervangt De Oranjewinter vanaf maandag
13:16Alles wat je moet weten over De F*ckulteit met Fedja van Huêt en Julia Akkermans
12:37Dit is waarom er op 17 januari geen nieuwe Winter Vol Liefde-aflevering op Videoland staat
11:45Zo kijk je live vanaf de bank naar De Vrienden van Amstel LIVE 2025
10:31De startdatum van De Golden Bachelor op Videoland is bekend