TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2020 kregen de inwoners van het Welshe Wrexham verrassend nieuws te horen. Twee Hollywood-acteurs, Rob McElhenney (It's Always Sunny in Philadelphia) en Ryan Reynolds (Deadpool), maakten bekend dat zij voetbalclub Wrexham AFC gingen kopen.
Het rommelde al een tijd bij de voetbalclub, zowel qua management en financiën als qua resultaten. Er was één maar: de acteurs hadden geen enkele ervaring met voetbal en hadden ook nog nooit samengewerkt. Toch gingen ze ervan uit dat ze de club naar een hoger plan zouden tillen.
De eerste wedstrijd die het duo als nieuwe eigenaar bijwoonde, resulteerde in een 3-2 nederlaag. De achttiendelige serie Welcome to Wrexham laat alle bedrijvigheid en tumult zien binnen en buiten Racecourse Ground, het stadion van de club.
Welcome to Wrexham is vanaf 25 oktober iedere vrijdag om 22:20 uur te zien op Veronica.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Video: Vandaag Inside-heren gaan stuk om hilarische beelden koning Willem-Alexander
10:00De tv-aanraders van drievoudig Olympisch kampioen Marianne Timmer: 'Dít mis ik op tv'
09:45Dit zijn de deelnemers van De Slimste Mens 2026
09:22Het Sinterklaasjournaal deelt cryptische boodschap
09:05De serie van Yousef Gnaoui en Pepijn Lanen maakt op deze datum zijn opwachting op tv