TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2020 kregen de inwoners van het Welshe Wrexham verrassend nieuws te horen. Twee Hollywood-acteurs, Rob McElhenney (It's Always Sunny in Philadelphia) en Ryan Reynolds (Deadpool), maakten bekend dat zij voetbalclub Wrexham AFC gingen kopen.
Het rommelde al een tijd bij de voetbalclub, zowel qua management en financiën als qua resultaten. Er was één maar: de acteurs hadden geen enkele ervaring met voetbal en hadden ook nog nooit samengewerkt. Toch gingen ze ervan uit dat ze de club naar een hoger plan zouden tillen.
De eerste wedstrijd die het duo als nieuwe eigenaar bijwoonde, resulteerde in een 3-2 nederlaag. De achttiendelige serie Welcome to Wrexham laat alle bedrijvigheid en tumult zien binnen en buiten Racecourse Ground, het stadion van de club.
Welcome to Wrexham is vanaf 25 oktober iedere vrijdag om 22:20 uur te zien op Veronica.
Jeroen van Koningsbrugge komt terug met Jeroen's Abandoned Adventures
10:31Wil Douwe Bob opnieuw naar Songfestival? Dit is zijn antwoord
10:07Wie wordt toch de nieuwe Sinterklaas? De manager van Ramsey Nasr reageert
09:30De TV van gisteren: De Slimste Mens-kijkers storen zich aan vaste bezoeker Ramon
06:47Vanavond op TV: Sander en de kloof, Casa di Beau, Invasie