TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Aan de kust in de hak van Italië, regio Puglia, ligt Borgo Egnazia. Een exclusief resort dat kamers, appartementen en villa's verhuurt. Alle onderkomens zijn replica's van traditionele gebouwen uit de regio: witte huizen met mooie boogjes en torentjes. De gasten kunnen wandelingen maken in de mediterrane tuin. Er zijn meerdere zwembaden, tennisbanen, een golfbaan en er is een groot wellnesscenter.
Monica Galetti en Rob Rinder zijn er niet alleen om van de luxe te genieten. In Wereldse Hotels hebben ze vooral oog voor hoe het er achter de schermen van het hotel aan toe gaat. Het aankomende kersenfestival is hiervoor een uitgelezen gelegenheid. Monica helpt chef-kok Rocco in de keuken; ze maken focaccia's. Rob helpt het decoratieteam een handje.
Deze aflevering van Wereldse Hotels zie je op zaterdag 4 augustus vanaf 19:15 uur bij MAX op NPO 2.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Chess moet De Bondgenoten even verlaten: dit is waarom
12:42Dit programma komt in plaats van Kopen Zonder Kijken op RTL 4
10:35Dit programma vervangt The Voice of Holland na de spannende finale
10:03Martine van Os stelt prangende vraag aan We Zijn er Bijna!-opvolger Marlijn Weerdenburg: 'Ik wil niet vervelend doen'
10:00Dit is de favoriete serie van Harm Edens: 'Je gaat echt van de personages houden'
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
