TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Aan de kust in de hak van Italië, regio Puglia, ligt Borgo Egnazia. Een exclusief resort dat kamers, appartementen en villa's verhuurt. Alle onderkomens zijn replica's van traditionele gebouwen uit de regio: witte huizen met mooie boogjes en torentjes. De gasten kunnen wandelingen maken in de mediterrane tuin. Er zijn meerdere zwembaden, tennisbanen, een golfbaan en er is een groot wellnesscenter.
Monica Galetti en Rob Rinder zijn er niet alleen om van de luxe te genieten. In Wereldse Hotels hebben ze vooral oog voor hoe het er achter de schermen van het hotel aan toe gaat. Het aankomende kersenfestival is hiervoor een uitgelezen gelegenheid. Monica helpt chef-kok Rocco in de keuken; ze maken focaccia's. Rob helpt het decoratieteam een handje.
Deze aflevering van Wereldse Hotels zie je op zaterdag 4 augustus vanaf 19:15 uur bij MAX op NPO 2.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door