TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2011 begon Dionne Slagter haar YouTube-reis onder de naam 'Onnedi'. Met geen idee van wat de toekomst voor haar in petto had, begon ze met het maken van video's waarin ze speelgoed uittestte en slijm maakte. Haar enthousiasme en authentieke persoonlijkheid trokken al snel de aandacht van kijkers en haar kanaal begon gestaag te groeien. En dat niet alleen: ook haar cv heeft inmiddels niets te klagen. Naast YouTube-video's is ze immers ook steeds vaker betrokken bij tv-programma's en maakt ze podcasts over misdaad.
Maar Dionne Slagter's verhaal gaat verder dan haar YouTube-carrière. Op haar zestiende begon ze een moedige strijd tegen een eetstoornis, een geheim dat haar bijna het leven kostte. Haar openhartigheid over deze strijd heeft haar niet alleen geholpen bij haar herstel, maar ook anderen geïnspireerd om hun eigen pad naar zelfacceptatie te volgen. Dionne wordt dan ook gezien als een voorbeeld van hoe kwetsbaarheid en moed samen kunnen komen om anderen te helpen.
Who's That Girl is sinds 24 september iedere zondag om 21:20 uur te zien bij AVROTROS op NPO3. De aflevering met en over Dionne volgt op 1 oktober 2023.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie