TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“De laatste jaren is de ‘nerd’ in populariteit gestegen. Het is nu meer een geuzennaam voor slimme mensen, terwijl ze vroeger behalve slim, vooral ook gezien werden als saai en sociaal onhandig”, aldus psycholoog dr. Tila Pronk, de deskundige inWie Denk Je Wel Dat Je Bent?. Ze voorziet de show die tegenpolen met elkaar vergelijkt van wetenschappelijk onderlegde weetjes.
Om de nerds van de ‘écht geen nerds’ te onderscheiden, leggen Joep van Deudekom en Rob Urgert de kandidaten een paar simpele vragen voor. Voor het vergelijken van beide groepen hebben ze nog meer experimenten in petto. Is de eerste groep echt zo sociaal onhandig? In de studiobar proberen de presentatoren daarachter te komen door te testen hoe goed alle deelnemers kunnen flirten.
Dit programma vervangt The Voice of Holland na de spannende finale
10:03Martine van Os stelt prangende vraag aan We Zijn er Bijna!-opvolger Marlijn Weerdenburg: 'Ik wil niet vervelend doen'
10:00Dit is de favoriete serie van Harm Edens: 'Je gaat echt van de personages houden'
09:15Zo reageren alle verbannelingen op de ontmaskering van De Verraders: 'Hoe kan dit?'
08:50De TV van gisteren: Kijkers te spreken over vlotte montage Married at First Sight