TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
A toupeira. Oftewel 'de mol' in het Portugees. Vorige week werd duidelijk welke oud-deelnemers meedoen aan deze jubileumeditie van Wie is de Mol? in Portugal. Welke kandidaat moet er als tweede naar huis?
Het is nu echt begonnen. Na weken speculatie over welke bekende Nederlanders mee zouden doen aan het jubileumseizoen van Wie is de Mol?, kan het nu weer over het spel gaan.
Wie gedraagt zich verdacht en is dat om de anderen in de war te brengen of een aanwijzing dat hij of zij de mol is? Het jubileumseizoen speelt zich af in Portugal, waar een mol 'a toupeira' genoemd wordt. Het jubileumseizoen staat in het teken van de 25-jarige geschiedenis van dit succesvolle spelprogramma dat al eens eerder in het Zuid-Europese land plaatsvond.
Presentator Rik van de Westelaken zei vooraf al: "Het belooft een avontuur te worden vol verrassingen en echo’s uit ons rijke verleden." Welke verwijzingen naar die geschiedenis zitten er in de aflevering van vandaag?
Wie is de Mol? is elke zaterdagavond vanaf 20:30 uur te zien op NPO 1.
Ex on the Beach: Double Dutch is vanaf deze datum exclusief te zien bij Videoland
11:16Kijkers hopen vurig op deze partnerruil in MAFS: 'Veel betere match'
11:12Ontpopt Luigi uit Married at First Sight zich tot influencer?
10:37Op deze datum keert Met het Mes op Tafel terug op tv
10:18VI-tafel smult na van Gerard Joling: 'Vaker uitnodigen'