TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sommige Wie is de Mol?-kandidaten hebben de wildste verhalen opgehangen om hun deelname verborgen te houden. Zo beweerde Radar-presentator Fons Hendriks dat hij ging bergbeklimmen in Nepal, terwijl actrice Rian Gerritsen zei dat ze in Italië was om aan filmscripts te werken met Italiaanse collega’s. Een verhaal dat ze makkelijk vol kon houden: het is al langer een droom van haar.
Lees ook: Alle hints en aanwijzingen richting Wie Is de Mol-deelnemer Rian Gerritsen
Ook collega-acteur Jeroen Spitzenberger draaide zijn hand niet om voor een leugen om bestwil, vertelt hij in het Molboekje. Hij hield bekenden voor dat hij naar Tsjechië ging voor opnames van een Amerikaanse serie. “Geen gek excuus, het zou zomaar echt kunnen gebeuren. Ik had zelfs fotootjes van de echt bestaande studio in Praag, om naar iets te nieuwsgierige vrienden door te sturen.”
Wie Is de Mol? is iedere zaterdag vanaf 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten