TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Eigenlijk gebeurt het zelden dat Wie is de Mol? teruggaat naar een land waar het eerder is geweest, maar voor seizoen 24 keert het programma wel terug in bekend gebied. Mexico is het strijdperk van de Moljagers, net als in 2008. Het werd een memorabele editie in het Midden-Amerikaanse land met zijn stranden, regenwouden en woestijnen.
Lees ook: Is de Mol dit jaar al na één aflevering ontmaskerd?
Mol Dennis Weening leefde zich er destijds volledig uit tijdens zijn sabotageacties. Onvergetelijk is bijvoorbeeld het moment dat hij het op een cruiseschip gevonden geld - Caramba! - toch zomaar uit zijn handen liet wapperen. Verder streden aansprekende deelnemers als Georgina Verbaan, Joris Linssen en Nicolette Kluijver om de pot met geld. Die was ondanks al Weenings mollenstreken fors: Edo Brunner won dik 20.000 euro.
Meer zien: Patrick Martens gaat voor ons op zoek naar de Mol van 2024
Wie er dit jaar de Mol is en wie er straks met de winst vandoor gaat, zullen we voorlopig nog niet weten. Toch is elke week weer de spanning om te snijden. In de eerste aflevering viel alweer het doek voor Babs Schutte. Gelukkig kon de zangeres zich daar snel bij neerleggen. "Ja, het heeft kort geduurd. Maar wat ik nu al heb meegemaakt, is zo vet dat het ook oké is", aldus Babs tegenover Nu.nl.
Wie Is de Mol? 2024 is iedere zaterdag vanaf 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
De TV van gisteren: Ruim 3,1 miljoen euro opgehaald voor Oekraïne dankzij Even Tot Hier
06:47Vanavond op TV: Top 2000 quiz, vtwonen weer verliefd op je huis, Blades of Glory
11:43Johan Derksen: 'Heb me kapot geërgerd aan Maarten van Rossem bij Pauw & De Wit' (video)
11:20Robert de Hoog onder de indruk van Pierre Bokma in Videoland-serie Sleepers
10:44Leonie ter Braak start eerder met presentatie RTL Tonight