TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De overgebleven kandidaten zijn flink gefocust deze week. Niemand wil in de achtste aflevering van Wie is de Mol? afvallen, want dat betekent dat diegene de grote finaleopdracht misloopt.
Daar weet Kees van der Spek alles van. De misdaadjournalist was vorig jaar de laatste afvaller, omdat hij niet door had dat zijn maatje Anna Gimbrère de Mol was. Zelf was hij na afloop niet ontevreden, zei hij tegen Nu.nl. "Ik heb alles mogen meemaken, iedere opdracht mogen doen. Ik vind het een prestatie van formaat van mezelf."
Tien jaar daarvoor was hij de eerste afvaller bij Expeditie Robinson. "Daar had ik een traumaatje aan overgehouden. Nu belde ik iedere keer mijn vrouw als ik weer door was."
De grote vraag is: wie bemachtigen dit jaar een plek in de finale? Eén ding staat al vast: Stijn de Vries is er zeker bij. Hij wist vorige week een finalevrijstelling te bemachtigen en kan zich dus zonder zorgen voorbereiden. Voor Roos Moggré, Maaike Martens en Sophie Frankenmolen is de strijd echter nog niet gestreden; zij dingen nog mee naar de laatste twee finaleplekken.
Wie is de Mol? is elke zaterdagavond om 20:30 uur te zien op NPO1.
De Grannies van Amsterdam zijn terug en de eerste beelden beloven weer veel lol
11:03Vanaf deze datum is het tweede seizoen van Over De A4 op televisie te zien
09:31Dit programma vervangt Ons Kent Ons op RTL 4
07:49De TV van gisteren: Vernieuwde Triviant valt nog niet in de smaak bij kijkers
06:47Vanavond op TV: We zijn er bijna!, Woeste grond, G.I. Jane