TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De overgebleven kandidaten zijn flink gefocust deze week. Niemand wil in de achtste aflevering van Wie is de Mol? afvallen, want dat betekent dat diegene de grote finaleopdracht misloopt.
Daar weet Kees van der Spek alles van. De misdaadjournalist was vorig jaar de laatste afvaller, omdat hij niet door had dat zijn maatje Anna Gimbrère de Mol was. Zelf was hij na afloop niet ontevreden, zei hij tegen Nu.nl. "Ik heb alles mogen meemaken, iedere opdracht mogen doen. Ik vind het een prestatie van formaat van mezelf."
Tien jaar daarvoor was hij de eerste afvaller bij Expeditie Robinson. "Daar had ik een traumaatje aan overgehouden. Nu belde ik iedere keer mijn vrouw als ik weer door was."
De grote vraag is: wie bemachtigen dit jaar een plek in de finale? Eén ding staat al vast: Stijn de Vries is er zeker bij. Hij wist vorige week een finalevrijstelling te bemachtigen en kan zich dus zonder zorgen voorbereiden. Voor Roos Moggré, Maaike Martens en Sophie Frankenmolen is de strijd echter nog niet gestreden; zij dingen nog mee naar de laatste twee finaleplekken.
Wie is de Mol? is elke zaterdagavond om 20:30 uur te zien op NPO1.
Daar Gaan Ze Weer zonder Jacobien en Arjen? Vernietigend bericht lijkt breuk te bevestigen
15:01Pasgetrouwde Joyce en Albert uit B&B Vol Liefde delen update na 'uitdagingen'
13:47Waldemar Torenstra speelt pikante rol in nieuw seizoen Gooische Vrouwen
11:10De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:52Art Rooijakkers presenteert nieuwe SBS6-quiz