TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie is de Mol? is op de helft en inmiddels kunnen de kandidaten alleen Rik van de Westelaken nog vertrouwen. Hij is meer dan alleen de spelleider: elk seizoen mag de presentator meepraten over de bestemming, potentiële kandidaten en de opdrachten.
Per slot van rekening weet de oud-winnaar hoe het is om mee te doen. “Ik kijk anders naar het spel dan de crew, waardoor opdrachten soms worden aangepast”, vertelt Van de Westelaken in het Molboekje. Tijdens de opnames ziet hij de groep zo min mogelijk. “Ik ken kandidaten soms persoonlijk, en ik wil niet dat anderen het gevoel krijgen dat dit invloed heeft op het spelverloop.”
Dat is een groot verschil met de Vlaamse versie van het programma; hierin eet presentator Gilles De Coster geregeld mee met de kandidaten.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'