TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie is de Mol? is op de helft en inmiddels kunnen de kandidaten alleen Rik van de Westelaken nog vertrouwen. Hij is meer dan alleen de spelleider: elk seizoen mag de presentator meepraten over de bestemming, potentiële kandidaten en de opdrachten.
Per slot van rekening weet de oud-winnaar hoe het is om mee te doen. “Ik kijk anders naar het spel dan de crew, waardoor opdrachten soms worden aangepast”, vertelt Van de Westelaken in het Molboekje. Tijdens de opnames ziet hij de groep zo min mogelijk. “Ik ken kandidaten soms persoonlijk, en ik wil niet dat anderen het gevoel krijgen dat dit invloed heeft op het spelverloop.”
Dat is een groot verschil met de Vlaamse versie van het programma; hierin eet presentator Gilles De Coster geregeld mee met de kandidaten.
Partnerbijdrage
Dit weten we tot nu toe over het vijfde seizoen van Dag & Nacht
12:30Vanaf wanneer is het tweede seizoen van Zussen te zien?
11:52Tobias Camman deelt emotionele post na laagste cijfer ooit in Het Perfecte Plaatje op Reis
11:13Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René