TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie is de Mol? is op de helft en inmiddels kunnen de kandidaten alleen Rik van de Westelaken nog vertrouwen. Hij is meer dan alleen de spelleider: elk seizoen mag de presentator meepraten over de bestemming, potentiële kandidaten en de opdrachten.
Per slot van rekening weet de oud-winnaar hoe het is om mee te doen. “Ik kijk anders naar het spel dan de crew, waardoor opdrachten soms worden aangepast”, vertelt Van de Westelaken in het Molboekje. Tijdens de opnames ziet hij de groep zo min mogelijk. “Ik ken kandidaten soms persoonlijk, en ik wil niet dat anderen het gevoel krijgen dat dit invloed heeft op het spelverloop.”
Dat is een groot verschil met de Vlaamse versie van het programma; hierin eet presentator Gilles De Coster geregeld mee met de kandidaten.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Muziekfeest op het plein valt in het water op zomerse vrijdag
08:25B&B vol liefde-ster Timothy bijt van zich af na aantijgingen over strafblad
08:15Marco Schuitmaker in alle stilte bezig met eigen realitysoap: ‘We hebben al veel gefilmd’
08:06Tina Nijkamp doet teleurstellende ontdekking over The masked singer: ‘Helaas!’
08:00Noa Zwan verklapt afloop GTST-zomercliff met backstage selfie