TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie is de Mol? is op de helft en inmiddels kunnen de kandidaten alleen Rik van de Westelaken nog vertrouwen. Hij is meer dan alleen de spelleider: elk seizoen mag de presentator meepraten over de bestemming, potentiële kandidaten en de opdrachten.
Per slot van rekening weet de oud-winnaar hoe het is om mee te doen. “Ik kijk anders naar het spel dan de crew, waardoor opdrachten soms worden aangepast”, vertelt Van de Westelaken in het Molboekje. Tijdens de opnames ziet hij de groep zo min mogelijk. “Ik ken kandidaten soms persoonlijk, en ik wil niet dat anderen het gevoel krijgen dat dit invloed heeft op het spelverloop.”
Dat is een groot verschil met de Vlaamse versie van het programma; hierin eet presentator Gilles De Coster geregeld mee met de kandidaten.
Partnerbijdrage
Linda de Mol blijkt zelf behoorlijk fanatiek: 'Ik speel altijd om te winnen'
09:43Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All
08:39De TV van gisteren: The Winner Takes it All verslaat Pandora, maar kritiek op 'ongeloofwaardige' jury groeit
06:47Vanavond op TV: Ruben langs de Zuid-Chinese Zee, The floor, The Back-Up Plan
23:59Kijk vanavond naar de herhaling van de Golden Globes 2026 op FilmBox