TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie is de Mol? is op de helft en inmiddels kunnen de kandidaten alleen Rik van de Westelaken nog vertrouwen. Hij is meer dan alleen de spelleider: elk seizoen mag de presentator meepraten over de bestemming, potentiële kandidaten en de opdrachten.
Per slot van rekening weet de oud-winnaar hoe het is om mee te doen. “Ik kijk anders naar het spel dan de crew, waardoor opdrachten soms worden aangepast”, vertelt Van de Westelaken in het Molboekje. Tijdens de opnames ziet hij de groep zo min mogelijk. “Ik ken kandidaten soms persoonlijk, en ik wil niet dat anderen het gevoel krijgen dat dit invloed heeft op het spelverloop.”
Dat is een groot verschil met de Vlaamse versie van het programma; hierin eet presentator Gilles De Coster geregeld mee met de kandidaten.
Partnerbijdrage
De opnames van de nieuwe Baantjer gaan nu echt bijna van start
12:52Je kunt je nu opgeven voor een nieuw seizoen van ADAM zoekt EVA
11:32Ilse DeLange: 'Wanneer The Voice Kids op tv te zien is?'
11:30Docu-serie van Koen Pieter van Dijk krijgt een vervolg
10:08Videoland deelt eerste beelden en startdatum van dramaserie BASTA