TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mexico is prachtig en de kandidaten zijn leuk, al zijn volgens de kijkers sommige Wie is de Mol?-opdrachten in dit seizoen erg vaag. Zoals die uit aflevering 3, waarbij de deelnemers persoonlijke vragen beantwoordden en daarna moesten inschatten welke steden het dichtst bij Amsterdam liggen voordat ze een puzzel konden oplossen.
Lees ook: Patrick Martens vertrouwt deze persoon voor geen meter
Hoe kan het dat de kandidaten zo’n ingewikkelde opdracht meteen begrijpen? Heel simpel: na de uitleg van Rik van de Westelaken licht de regisseur het spel toe en is er ruimte voor vragen. Voor de crew is vooral de uitvoering van de opdrachten een breinbreker. Dit jaar moesten ze voor een pubquiz met een mariachiband op het laatste moment uitwijken naar een restaurant, omdat de oorspronkelijke locatie - een plein - gerenoveerd werd.
Voordat ze echter massaal hun koffers pakken, is het in deze aflevering eerst tijd voor iets anders. Aan het einde van de vorige aflevering stond Jeroen Spitzenberger op het punt om een van de kisten open te maken met daarin een van de afvallers. Keert Justin Mooijer, Babs Schutte of toch Jip van den Toorn terug? De tijd zal het uitwijzen.
Wie Is de Mol? is iedere zaterdag vanaf 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
