TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De kijkcijfers tikken wekelijks ruim 3 miljoen kijkers aan, de vriendschap tussen Kees van der Spek en Jeroen Spitzenberger zorgden voor vermakelijke momenten en de prachtige locaties leiden vast tot meer boekingen naar Mexico.
Lees ook: De beste hints en theorieën van Wie Is de Mol? 2024
Nu de ontmaskering van de Mol in zicht is, kan regisseur Rick McCullough alvast terugkijken op een geslaagd laatste seizoen van zijn hand. Hoogtepunt voor kijkers was de indrukwekkende opening tijdens een Mexicaans feest, waarbij een geschminkte Mol en zelfs Rik van de Westelaken incognito tussen de dansende mensen stond.
Na ruim twintig jaar Wie Is de Mol? heeft McCullough geen grootse toekomstplannen meer. Misschien een bescheiden bijdrage leveren aan een soortgelijk programma, en anders zet hij een schildersezel in de schuur.
Wie Is de Mol? is iedere zaterdag vanaf 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1. In deze aflevering zie Kees van der Spek, Anna Gimbrère, Rosario Mussendijk en Fons Hendriks terug.
Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats
08:09De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3
06:00Advent dag 5 | Win het B&B Vol Liefde Zomerspel