TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Waarschijnlijk reizen de Wie Is de Mol?-kandidaten in de achtste aflevering richting Bacalar. Bekend om Laguna Bacalar, het meer met de zeven kleuren, is dit een toepasselijke locatie voor dit seizoen.
Kijkers zien allerlei hints in de kleuren die verschijnen. De pasteltinten van de stoeltjes en tafeltjes zouden verwijzen naar snoepspekjes en dus naar Kees van der Spek. Volgens andere fans verraden de roze en gele schoenen van Rian Gerritsen misschien haar Molschap: R(oze) en G(eel) zijn haar initialen.
Verder pakte Rosario Mussendijk een envelop met 3000 euro van het paarse tafeltje - zijn lievelingskleur - in de opdracht waarin de kandidaten voor troeven of geld kozen. Toeval of niet, later maakten de kandidaten de test aan een paars tafeltje.
Wie Is de Mol? is elke zaterdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1. Check ook vooral ons handige overzicht vol hints.
Jack van Gelder keert definitief niet terug bij De Oranjewinter
11:26Malgosia geeft toe dat ze intiem is geweest met Joey in House of Villains: ‘Genoeg aanwijzingen’
10:55Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’
09:27Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
08:04De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers gaan bijna over hun nek van ‘culinaire’ maaltijd Hans