TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Waarschijnlijk reizen de Wie Is de Mol?-kandidaten in de achtste aflevering richting Bacalar. Bekend om Laguna Bacalar, het meer met de zeven kleuren, is dit een toepasselijke locatie voor dit seizoen.
Kijkers zien allerlei hints in de kleuren die verschijnen. De pasteltinten van de stoeltjes en tafeltjes zouden verwijzen naar snoepspekjes en dus naar Kees van der Spek. Volgens andere fans verraden de roze en gele schoenen van Rian Gerritsen misschien haar Molschap: R(oze) en G(eel) zijn haar initialen.
Verder pakte Rosario Mussendijk een envelop met 3000 euro van het paarse tafeltje - zijn lievelingskleur - in de opdracht waarin de kandidaten voor troeven of geld kozen. Toeval of niet, later maakten de kandidaten de test aan een paars tafeltje.
Wie Is de Mol? is elke zaterdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1. Check ook vooral ons handige overzicht vol hints.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie
11:00Sjoerd van Ramshorst blikt vooruit op het WK voetbal: 'Het kan zomaar in één keer klaar zijn'
10:27In deze stad komt het Glazen Huis van 3FM Serious Request in 2026 te staan