TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Waarschijnlijk reizen de Wie Is de Mol?-kandidaten in de achtste aflevering richting Bacalar. Bekend om Laguna Bacalar, het meer met de zeven kleuren, is dit een toepasselijke locatie voor dit seizoen.
Kijkers zien allerlei hints in de kleuren die verschijnen. De pasteltinten van de stoeltjes en tafeltjes zouden verwijzen naar snoepspekjes en dus naar Kees van der Spek. Volgens andere fans verraden de roze en gele schoenen van Rian Gerritsen misschien haar Molschap: R(oze) en G(eel) zijn haar initialen.
Verder pakte Rosario Mussendijk een envelop met 3000 euro van het paarse tafeltje - zijn lievelingskleur - in de opdracht waarin de kandidaten voor troeven of geld kozen. Toeval of niet, later maakten de kandidaten de test aan een paars tafeltje.
Wie Is de Mol? is elke zaterdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1. Check ook vooral ons handige overzicht vol hints.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette
10:18De TV van gisteren: The Voice blijft overeind tegenover overheersende Olympische Winterspelen
09:44Olcay Gulsen kondigt huwelijk aan tijdens mediarel met ex Ruud de WIld
09:23Productie Woeste Grond houdt auditiedag voor nieuw talent
09:09Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident