TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Met nog drie afleveringen te gaan zit het tiende Wie Is de Mol?-seizoen van presentator Rik van de Westelaken er bijna op.
Hoewel hij aan elke oud-Mol uit zijn reeksen goede herinneringen heeft, is er één die een speciaal plekje in zijn hart heeft: Stijn de Vries, de saboteur uit het vorige reguliere seizoen in Cambodja. 'Het afgelopen jaar heb ik intens met hem meegeleefd, omdat hij pas op locatie werd gekozen', vertelt Rik in het Molboekje.
Dus ik heb hem vrij vaak gesproken, even gerustgesteld of geholpen - meer dan bij voorgaande Mollen. Daardoor heb ik een bijzondere band met hem.'
Als verslaggever van MolTalk heeft Stijn geen hulp meer nodig van Rik. Voor het voorpraatprogramma gaat hij iedere week gezellig langs bij fans van Wie Is de Mol?
Wie Is de Mol? is iedere zaterdag om 20:30 uur te zien op NPO 1.
Deze BN'ers gaan de strijd aan in AVROTROS Triviant
12:16B&B Vol Liefde-Fred afgemaakt op sociale media: 'Onbeholpen boer'
10:34Marlijn Weerdenburg: 'Dit ga ik in We Zijn er Bijna! anders doen dan Martine'
09:43Opvallend: Máxima in populariteit voorbijgestreefd door ander gezinslid
09:14Shownieuws: dit speelt er rondom realityster Luca T. en zijn moeder