TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Want ja: daar vindt dit jaar het seizoen plaats. En leuk, al die Nederlandse toeristen daar, maar niet als er een seizoen van Wie is de Mol? wordt opgenomen. Rik van de Westelaken moest vorig jaar dan ook weer heel wat capriolen uithalen om ongezien te blijven voor zijn landgenoten. Zijn hoofd op een terrastafel leggen om te doen alsof hij slaapt of rijden met geblindeerde ramen, de presentator kijkt er niet meer van op.
Eén moment spant de kroon. Een Nederlands stel stond op een brug, hoorde Van de Westelaken van de producent terwijl hij in de taxi zat. Precies op de plek waar hij moest uitstappen. Dat kon nu niet, dus liet hij zijn chauffeur uiteindelijk twaalf rondjes rijden: langs de brug en door de stad, totdat het stel klaar was met hun fotosessie en wegliep. De opdracht kon eindelijk beginnen.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien
08:17Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw