TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Heeft de afvaller die in Wie Is de Mol? terugkeert, zoals dit seizoen gebeurde, een enorme achterstand omdat die een paar opdrachten of andere cruciale informatie heeft gemist?
Lees ook: Mollen met Martens: 'Misschien hebben we dit jaar wel een hele brutale Mol'
De geschiedenis leert dat je het juist ver kan schoppen; je weet al wie niet de Mol is. Zo bleef Gijs Staverman nog vier afleveringen in het spel na zijn rentree. Collega-dj Paul Rabbering won het programma zelfs, zes weken nadat hij in ruil voor geld en door hem gestolen molboekjes weer mocht meedoen.
De terugkeer van Ron Boszhard is juist de treurigste uit de geschiedenis. Eindelijk deed hij mee aan zijn geliefde programma, moest hij na één aflevering eruit. Hij kon zich opnieuw bij zijn medespelers voegen door hen cruciale informatie te geven, maar die namen ze niet aan.
Wie Is de Mol? is iedere zaterdag vanaf 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)