TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vrienden Gert Verhulst en James Cooke zijn in Vlaanderen vaak samen op televisie te zien. Afgelopen zomer traden ze in Plopsaland meerdere keren op met hun ZomerRevue. En nu komt het duo naar de Nederlandse televisie; Verhulst en Cooke zijn de nieuwe panelleden van een vers seizoen Wie van de 3?, dat vanaf vandaag elke zaterdagavond is te zien.
De twee nemen de plek in van Raven van Dorst en Najib Amhali, die eerder in dit spelprogramma beroepen raadden. Vertrouwde gezichten zijn er ook in deze nieuwe reeks. Wendy van Dijk neemt de presentatie weer op zich en ook panelleden Britt Dekker en Martien Meiland zijn nog steeds te zien. Weten de vier panelleden wie van de drie voorgestelde kandidaten écht opruimcoach, weddingplanner of rioolreiniger is?
Wie van de 3 is vanaf 18 januari 2025 elke zaterdagavond om 21:30 uur te zien op SBS6.
Voor Engeland begint vandaag het echte werk op het WK voetbal. In de zestiende finales wacht Congo, dat niets liever doet dan een van de favorieten vroegtijdig naar huis sturen.
Caroline Tensen en Hugo Kennis maken middagprogramma voor RTL
14:47GTST-ster Everon Jackson Hooi (44) wacht enorme uitdaging: 'Conditie knap waardeloos'
14:02Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is