TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is te hopen dat Martien Meiland, Britt Dekker, Raven van Dorst en Najib Amhali ook deze week weer genoeg concentratie hebben. Er wacht hen in deze aflevering van Wie van de 3 weer een aantal lastige uitdagingen.
Het hilarische viertal moet namelijk onder meer zien te achterhalen wie van de drie kandidaten tegenover hen de échte Elvis-imitator, uitsmijter of zwemlerares voor zeemeerminnen is. Onder leiding van Wendy van Dijk gaat het viertal als ware detectives op jacht naar de kandidaat met het bijzondere beroep of de opmerkelijke hobby.
Als een van de vier deze taak bloedserieus neemt, is het Martien wel. De oud-kasteelheer doet aan de hand van een overzicht van de verschillende beroepen die in de quiz aan bod komen, zijn eigen research. Dat vooronderzoek niet thuis via Google, maar nog ouderwets in de bibliotheek waar hij op de fiets naartoe gaat
Johan Derksen prijst Gordon: 'Hij heeft nu doorzettingsvermogen getoond'
12:37Chris Zegers terug met reisprogramma, maar niet op tv
12:24We Zijn er Bijna!-presentatrice Marlijn Weerdenburg geveld door infectie
10:26Dit programma neemt binnenkort de plaats in van Strijders op NPO 1
10:00Anniko van Santen blijkt dol op dit tv-genre: 'Soms zit ik hoofdschuddend op de bank'