TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is te hopen dat Martien Meiland, Britt Dekker, Raven van Dorst en Najib Amhali ook deze week weer genoeg concentratie hebben. Er wacht hen in deze aflevering van Wie van de 3 weer een aantal lastige uitdagingen.
Het hilarische viertal moet namelijk onder meer zien te achterhalen wie van de drie kandidaten tegenover hen de échte Elvis-imitator, uitsmijter of zwemlerares voor zeemeerminnen is. Onder leiding van Wendy van Dijk gaat het viertal als ware detectives op jacht naar de kandidaat met het bijzondere beroep of de opmerkelijke hobby.
Als een van de vier deze taak bloedserieus neemt, is het Martien wel. De oud-kasteelheer doet aan de hand van een overzicht van de verschillende beroepen die in de quiz aan bod komen, zijn eigen research. Dat vooronderzoek niet thuis via Google, maar nog ouderwets in de bibliotheek waar hij op de fiets naartoe gaat
Kijkers B&B Vol Liefde gruwelen van Fred en moedigen Yvonne aan
17:30Het leven en de carrière van Jerney Kaagman in beeld
17:25Idols-jurylid en zangeres van Earth & Fire Jerney Kaagman overleden
16:39De 5 beste programma's om deze week te streamen
14:47Dit programma vervangt Muziekfeest op het Plein op de vrijdagavond van NPO 1