TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het is te hopen dat Martien Meiland, Britt Dekker, Raven van Dorst en Najib Amhali ook deze week weer genoeg concentratie hebben. Er wacht hen in deze aflevering van Wie van de 3 weer een aantal lastige uitdagingen.
Het hilarische viertal moet namelijk onder meer zien te achterhalen wie van de drie kandidaten tegenover hen de échte Elvis-imitator, uitsmijter of zwemlerares voor zeemeerminnen is. Onder leiding van Wendy van Dijk gaat het viertal als ware detectives op jacht naar de kandidaat met het bijzondere beroep of de opmerkelijke hobby.
Als een van de vier deze taak bloedserieus neemt, is het Martien wel. De oud-kasteelheer doet aan de hand van een overzicht van de verschillende beroepen die in de quiz aan bod komen, zijn eigen research. Dat vooronderzoek niet thuis via Google, maar nog ouderwets in de bibliotheek waar hij op de fiets naartoe gaat
Video: André van Duin over zijn laatste emotionele ontmoeting met Joke Bruijs
10:20The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'
08:46De TV van gisteren: Emotionele Oos Kesbeke trekt veel kijkers naar RTL4 met De Augurkenkoning