TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het is te hopen dat Martien Meiland, Britt Dekker, Raven van Dorst en Najib Amhali ook deze week weer genoeg concentratie hebben. Er wacht hen in deze aflevering van Wie van de 3 weer een aantal lastige uitdagingen.
Het hilarische viertal moet namelijk onder meer zien te achterhalen wie van de drie kandidaten tegenover hen de échte Elvis-imitator, uitsmijter of zwemlerares voor zeemeerminnen is. Onder leiding van Wendy van Dijk gaat het viertal als ware detectives op jacht naar de kandidaat met het bijzondere beroep of de opmerkelijke hobby.
Als een van de vier deze taak bloedserieus neemt, is het Martien wel. De oud-kasteelheer doet aan de hand van een overzicht van de verschillende beroepen die in de quiz aan bod komen, zijn eigen research. Dat vooronderzoek niet thuis via Google, maar nog ouderwets in de bibliotheek waar hij op de fiets naartoe gaat
Video: Sylvie Meis sneert naar John de Mol en Vandaag Inside-mannen
11:25Dit programma komt in de plaats van Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
10:50Zo verlaat Victor Reinier na achttien jaar Flikken Maastricht
10:07De bom is gebarsten is Married at First Sight: Femke in tranen na pittige ruzie met Olof
09:43Albert Verlinde: 'Peter Gajes? Gewoon van de buis halen!'