TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vlamingen Gert Verhulst en James Cooke maakten dit seizoen hun debuut bij Wie van de 3. Voor de 57-jarige Verhulst is het raadspelletje puur jeugdsentiment. Hij keek als kind in de jaren 70 met het hele gezin trouw naar het origineel, met illustere panelleden als Albert Mol en Martine Bijl.
Britt Dekker en Martien Meiland moesten even wennen aan hun nieuwe collega’s, zo vertelden ze in RTL Boulevard. Martien had vooral moeite met de speltactiek van Cooke: “De mensen komen op, het intromuziekje gaat nog en dan hoor ik hem al zeggen: ‘O, ik weet het al’. Elke keer weer.”
Daar kan ook Britt met haar verstand niet bij: “Maar dat is onzin, want hij heeft het heel vaak fout.” Volgens Verhulst valt dat wel mee: “Ik denk dat we één op de drie juist hebben.”
Wie van de 3 zie je iedere zaterdagavond om 21:35 uur op SBS6.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
GTST Spoilers - maandag 6 t/m donderdag 9 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Sold on SLC, Sudden Impact
06:02Kijken: Samenvatting WK voetbal Nederland – Marokko
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij