TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Op mijn leeftijd ga je meer nadenken over de zin van het leven. Daar wil ik het met mijn gasten uitvoeriger over hebben”, zei Harry de Winter in zijn aankondiging van het laatste seizoen van Wintertijd.
In de eerste aflevering ontvangt hij Maarten van Rossem. De historicus was al in de jaren 80 een veelgevraagde gast voor talkshows, en nog altijd komt de Amerikadeskundige geregeld zijn mening geven over allerlei zaken. Dat mag hij sinds 2012 ook doen als jurylid in De Slimste Mens. Samen met presentator Philip Freriks is hij de drijvende kracht achter de populaire quiz.
De Winter wil een andere kant van Van Rossem laten zien: hij wil niet alleen weten welke muziek de ‘farao van de feitenkennis’ mooi vindt, maar ook welke rol die speelt in zijn leven.
Humberto Tan wordt opnieuw vader
17:41Patty Brard keert terug met realityserie Patty's Posse
14:18Terugblik: Wat gebeurde er ook alweer in seizoen 1 van Zussen?
12:51Monique Hansler ontpopt zich tot bardanseres: 'Niet te stoppen na 2 shotjes'
12:00Peter Pannekoek keert terug als presentator van het Gouden Televizier-Ring Gala