TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Op mijn leeftijd ga je meer nadenken over de zin van het leven. Daar wil ik het met mijn gasten uitvoeriger over hebben”, zei Harry de Winter in zijn aankondiging van het laatste seizoen van Wintertijd.
In de eerste aflevering ontvangt hij Maarten van Rossem. De historicus was al in de jaren 80 een veelgevraagde gast voor talkshows, en nog altijd komt de Amerikadeskundige geregeld zijn mening geven over allerlei zaken. Dat mag hij sinds 2012 ook doen als jurylid in De Slimste Mens. Samen met presentator Philip Freriks is hij de drijvende kracht achter de populaire quiz.
De Winter wil een andere kant van Van Rossem laten zien: hij wil niet alleen weten welke muziek de ‘farao van de feitenkennis’ mooi vindt, maar ook welke rol die speelt in zijn leven.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Dit is wanneer het zevende seizoen van Break Free te zien is
14:06Komt er nog een derde seizoen van Eén Grote Familie?
13:57Betaalt Vandaag Inside meer of minder aan gasten dan Pauw & De Wit?
13:45Thomas van Groningen verklapt: 'Ik zit binnenkort in De Kwis met Ballen'
11:31Big Brother-Kitty haalt uit naar vader van De Bondgenoten-Mercedes: 'Ik ben me een potje boos!'