TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Op mijn leeftijd ga je meer nadenken over de zin van het leven. Daar wil ik het met mijn gasten uitvoeriger over hebben”, zei Harry de Winter in zijn aankondiging van het laatste seizoen van Wintertijd.
In de eerste aflevering ontvangt hij Maarten van Rossem. De historicus was al in de jaren 80 een veelgevraagde gast voor talkshows, en nog altijd komt de Amerikadeskundige geregeld zijn mening geven over allerlei zaken. Dat mag hij sinds 2012 ook doen als jurylid in De Slimste Mens. Samen met presentator Philip Freriks is hij de drijvende kracht achter de populaire quiz.
De Winter wil een andere kant van Van Rossem laten zien: hij wil niet alleen weten welke muziek de ‘farao van de feitenkennis’ mooi vindt, maar ook welke rol die speelt in zijn leven.
Nieuw programma van de Meilandjes gaat grenzen van het boerenerf over
13:01Een iets minder vol huis voor de familie Wildeman
12:51Johnny vervangt Hélène bij De Oranjezomer, met deze vaste tafelgast
12:24Bondgenoot-Anouk briest: 'Diederik, je bent een eikel'
11:06B&B Vol Liefde: Arie noemt Carolie een paardenlul