TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Op mijn leeftijd ga je meer nadenken over de zin van het leven. Daar wil ik het met mijn gasten uitvoeriger over hebben”, zei Harry de Winter in zijn aankondiging van het laatste seizoen van Wintertijd.
In de eerste aflevering ontvangt hij Maarten van Rossem. De historicus was al in de jaren 80 een veelgevraagde gast voor talkshows, en nog altijd komt de Amerikadeskundige geregeld zijn mening geven over allerlei zaken. Dat mag hij sinds 2012 ook doen als jurylid in De Slimste Mens. Samen met presentator Philip Freriks is hij de drijvende kracht achter de populaire quiz.
De Winter wil een andere kant van Van Rossem laten zien: hij wil niet alleen weten welke muziek de ‘farao van de feitenkennis’ mooi vindt, maar ook welke rol die speelt in zijn leven.
Partnerbijdrage
Talpa stopt voorlopig met realityserie Familie Gillis: Massa is Kassa
17:01Miro Kloosterman maakt verrassende tv-comeback in The Passion Hemelvaart
17:00Victoria Koblenko speelt 'bijzondere gastrol' in The Passion Hemelvaart
16:09Sam van Royen presenteert WK-programma Het Oranje Café
15:13Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight