TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Op mijn leeftijd ga je meer nadenken over de zin van het leven. Daar wil ik het met mijn gasten uitvoeriger over hebben”, zei Harry de Winter in zijn aankondiging van het laatste seizoen van Wintertijd.
In de eerste aflevering ontvangt hij Maarten van Rossem. De historicus was al in de jaren 80 een veelgevraagde gast voor talkshows, en nog altijd komt de Amerikadeskundige geregeld zijn mening geven over allerlei zaken. Dat mag hij sinds 2012 ook doen als jurylid in De Slimste Mens. Samen met presentator Philip Freriks is hij de drijvende kracht achter de populaire quiz.
De Winter wil een andere kant van Van Rossem laten zien: hij wil niet alleen weten welke muziek de ‘farao van de feitenkennis’ mooi vindt, maar ook welke rol die speelt in zijn leven.
Zien: transformatie Kees de Bever na intensief sporttraject
12:33Weerzien Patricia Paay en Adam Curry in Adam's Family, vanaf deze dag op RTL5
12:07Miljoenenjacht terug op tv: dit is wanneer
10:35Keert de zaterdagaflevering van De Bondgenoten nog terug? Talpa geeft uitsluitsel
10:19RTL onthult de startdatum van Got Talent