TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na anderhalve eeuw afwezigheid is de wolf terug in ons land. Dat kwam niet als een verrassing, want het dier was al geruime tijd bezig aan een opmars door Duitsland.
Natuurfilmer Cees van Kempen en zijn team brachten vier jaar door in de bossen van Duitsland en Nederland om het leven van het schuwe roofdier vast te leggen. Het resultaat is de film Wolf, waarin Van Kempen de wolf Scout volgt vanaf het moment dat hij als welp begint aan een groot avontuur.
Scout groeit op in het oosten van Duitsland en verlaat het nest voor een 1000 kilometer lange reis. Op de Veluwe begint hij een gezin en worden er eindelijk weer wolven op Nederlandse bodem geboren. Tussen september 2023 en april 2024 toerde Van Kempen met de voorstelling Wolf langs de theaters. De voice-over van deze documentaire is gedaan door Matthijs van Nieuwkerk.
Zien: jaaroverzicht van 2025 in 90 seconden
14:18Erica Meiland waarschuwt: 'Kijk hier mee uit vanavond'
13:21Tina Nijkamp: 'Wie is de Mol? is UIT en Boer Zoekt Vrouw is IN'
12:32Waar en wanneer is de uitslag van de PostcodeKanjer op tv te zien?
12:10De streamingtip van de week: de laatste aflevering van Stranger Things