TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na anderhalve eeuw afwezigheid is de wolf terug in ons land. Dat kwam niet als een verrassing, want het dier was al geruime tijd bezig aan een opmars door Duitsland.
Natuurfilmer Cees van Kempen en zijn team brachten vier jaar door in de bossen van Duitsland en Nederland om het leven van het schuwe roofdier vast te leggen. Het resultaat is de film Wolf, waarin Van Kempen de wolf Scout volgt vanaf het moment dat hij als welp begint aan een groot avontuur.
Scout groeit op in het oosten van Duitsland en verlaat het nest voor een 1000 kilometer lange reis. Op de Veluwe begint hij een gezin en worden er eindelijk weer wolven op Nederlandse bodem geboren. Tussen september 2023 en april 2024 toerde Van Kempen met de voorstelling Wolf langs de theaters. De voice-over van deze documentaire is gedaan door Matthijs van Nieuwkerk.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'