TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor Maarten van Rossem is dit misschien wel zijn favoriete aflevering van Wortelboer & Van Rossem, hij is namelijk gek op auto’s. Als hij geluk had, zag hij er vroeger een door de straat rijden.
Ook vertelt hij over de oude Renault 4 waarin hij vroeger met vrienden naar Griekenland reed. Wortelboer rijdt ook in het klassieke autootje. Sterker nog: ze doet er haar rijexamen in over, op de manier waarop mensen in de jaren 60 afreden.
Hoe handig ze de auto ook vinden, het duo kan niet om de nadelige gevolgen van het voertuig heen. Ze spreken een man die op 25 augustus 1972 de grootste kettingbotsing uit de Nederlandse geschiedenis meemaakte. Op die mistige ochtend botsten op de A16 bij Breda tientallen voertuigen op elkaar, daarbij vielen dertien doden.
Wortelboer & Van Rossem is sinds 26 oktober iedere donderdag om 21:15 uur te zien bij BNNVARA op NPO3. Deze aflevering volgt op 30 november.
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Salar en Noah delen hun mening over Anouk en Diederik: 'Ik vind het heel bijzonder' (De Bondgenoten)
15:06Jennie en Aida Jelies roepen afschuw op met zangkunsten: 'Katten vlogen gordijnen in'
14:55Omroep Max bevestigt startdatum derde seizoen Grannies of Amsterdam
14:29Mart Smeets (79) heeft medelijden met Dione de Graaff na veranderingen Avondetappe
13:41Ergernis in De Bondgenoten: 'Praat eerst een toontje lager Diederik'
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
