TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor Maarten van Rossem is dit misschien wel zijn favoriete aflevering van Wortelboer & Van Rossem, hij is namelijk gek op auto’s. Als hij geluk had, zag hij er vroeger een door de straat rijden.
Ook vertelt hij over de oude Renault 4 waarin hij vroeger met vrienden naar Griekenland reed. Wortelboer rijdt ook in het klassieke autootje. Sterker nog: ze doet er haar rijexamen in over, op de manier waarop mensen in de jaren 60 afreden.
Hoe handig ze de auto ook vinden, het duo kan niet om de nadelige gevolgen van het voertuig heen. Ze spreken een man die op 25 augustus 1972 de grootste kettingbotsing uit de Nederlandse geschiedenis meemaakte. Op die mistige ochtend botsten op de A16 bij Breda tientallen voertuigen op elkaar, daarbij vielen dertien doden.
Wortelboer & Van Rossem is sinds 26 oktober iedere donderdag om 21:15 uur te zien bij BNNVARA op NPO3. Deze aflevering volgt op 30 november.
Relatie De Bondgenoten-Ian en vriendin Gaby voorbij na vertrek uit de loods
08:13De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Dwars door de Pyreneeën
06:47Vanavond op TV: Strijders, Prijzenjacht, Batman Begins
12:49Ongeloof in Make Up Your Mind na onthulling: 'Ik was zó overtuigd'
11:07Video: Clouseau schittert in Beste Zangers met 'Thuis Bij Jou'