TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Voor Maarten van Rossem is dit misschien wel zijn favoriete aflevering van Wortelboer & Van Rossem, hij is namelijk gek op auto’s. Als hij geluk had, zag hij er vroeger een door de straat rijden.
Ook vertelt hij over de oude Renault 4 waarin hij vroeger met vrienden naar Griekenland reed. Wortelboer rijdt ook in het klassieke autootje. Sterker nog: ze doet er haar rijexamen in over, op de manier waarop mensen in de jaren 60 afreden.
Hoe handig ze de auto ook vinden, het duo kan niet om de nadelige gevolgen van het voertuig heen. Ze spreken een man die op 25 augustus 1972 de grootste kettingbotsing uit de Nederlandse geschiedenis meemaakte. Op die mistige ochtend botsten op de A16 bij Breda tientallen voertuigen op elkaar, daarbij vielen dertien doden.
Wortelboer & Van Rossem is sinds 26 oktober iedere donderdag om 21:15 uur te zien bij BNNVARA op NPO3. Deze aflevering volgt op 30 november.
Video: Familie Jelies overspoeld met reacties na eerste aflevering Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigereren
13:00RTL laat William Rutten en Humberto Tan in verwarring achter: 'Een groot mysterie'
10:42De aanmeldingen stromen binnen voor het nieuwe seizoen van The Voice of Holland
10:30Robert uit De Bondgenoten is helemaal klaar met de nieuwkomers: 'Imbecielen'
10:24Leuk! Videoland deelt de eerste beelden van het nieuwe seizoen Eén Grote Familie