TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De huidige generatie jongeren groeit op in een samenleving vol technologie. Met hun ogen veelal gericht op beeldschermpjes, lijkt de zogeheten ‘generatie Z’ maar weinig aandacht te hebben voor de wereld om hen heen.
In het nieuwe programma X Days Outside krijgen negen jongeren de kans om het tegendeel te bewijzen. Ze moeten zonder toegang tot internet en mobiele telefoons zien te overleven in de wildernis.
Nadat ze in tien minuten zoveel mogelijk benodigdheden bijeen hebben geraapt, staan de jongeren er 24 uur lang alleen voor. Daarna krijgen ze hulp van twee survivalexperts om hun weg terug naar de bewoonde wereld te vinden. Zal het hen lukken om op eigen kracht te overleven in de natuur of weten ze zich geen raad zonder hulp van technologie?
X Day Outside is vanaf woensdag 22 november wekelijks om 20:30 uur te zien bij PowNed op NPO3.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij