TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De huidige generatie jongeren groeit op in een samenleving vol technologie. Met hun ogen veelal gericht op beeldschermpjes, lijkt de zogeheten ‘generatie Z’ maar weinig aandacht te hebben voor de wereld om hen heen.
In het nieuwe programma X Days Outside krijgen negen jongeren de kans om het tegendeel te bewijzen. Ze moeten zonder toegang tot internet en mobiele telefoons zien te overleven in de wildernis.
Nadat ze in tien minuten zoveel mogelijk benodigdheden bijeen hebben geraapt, staan de jongeren er 24 uur lang alleen voor. Daarna krijgen ze hulp van twee survivalexperts om hun weg terug naar de bewoonde wereld te vinden. Zal het hen lukken om op eigen kracht te overleven in de natuur of weten ze zich geen raad zonder hulp van technologie?
X Day Outside is vanaf woensdag 22 november wekelijks om 20:30 uur te zien bij PowNed op NPO3.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: WK voetbal: Spanje - België , Richard Groenendijk: Voor Iedereen Beter, Demolition Man
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:40Mysterieuze aankondiging: Everon Jackson Hooi komt met groot nieuws na zomercliffhanger