TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Youp van ‘t Hek vindt het mooi geweest: vanavond speelt hij in Carré zijn allerlaatste voorstelling ooit. Daarom herhaalt de NPO het portret over de cabaretier uit 2022. Collega’s als Herman Finkers, Jochem Myjer en Brigitte Kaandorp vertellen wat ze van hem hebben geleerd en welke fragmenten hen het meest zijn bijgebleven.
In het AD vertelt Youp dat hij vrede heeft met zijn naderende pensioen. “Ik eindig met overvolle zalen en met enorme vriendschap. Op een pak melk staat een houdbaarheidsdatum, dat geldt ook voor een komiek.”
Mocht de vedette alsnog niet weten wat hij moet met zijn vrije tijd, kan hij altijd nog inspiratie halen uit zijn eigen boek. In 2022 bracht Youp Een Zee van Tijd uit, met tips en wijsheden voor gepensioneerden.
De herhaling van Youp. zie je op zaterdag 25 mei vanaf 21:22 uur op NPO1. (HH)
De TV van gisteren: Ruim 3,1 miljoen euro opgehaald voor Oekraïne dankzij Even Tot Hier
06:47Vanavond op TV: Top 2000 quiz, vtwonen weer verliefd op je huis, Blades of Glory
11:43Johan Derksen: 'Heb me kapot geërgerd aan Maarten van Rossem bij Pauw & De Wit' (video)
11:20Robert de Hoog onder de indruk van Pierre Bokma in Videoland-serie Sleepers
10:44Leonie ter Braak start eerder met presentatie RTL Tonight