TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Youp van ‘t Hek vindt het mooi geweest: vanavond speelt hij in Carré zijn allerlaatste voorstelling ooit. Daarom herhaalt de NPO het portret over de cabaretier uit 2022. Collega’s als Herman Finkers, Jochem Myjer en Brigitte Kaandorp vertellen wat ze van hem hebben geleerd en welke fragmenten hen het meest zijn bijgebleven.
In het AD vertelt Youp dat hij vrede heeft met zijn naderende pensioen. “Ik eindig met overvolle zalen en met enorme vriendschap. Op een pak melk staat een houdbaarheidsdatum, dat geldt ook voor een komiek.”
Mocht de vedette alsnog niet weten wat hij moet met zijn vrije tijd, kan hij altijd nog inspiratie halen uit zijn eigen boek. In 2022 bracht Youp Een Zee van Tijd uit, met tips en wijsheden voor gepensioneerden.
De herhaling van Youp. zie je op zaterdag 25 mei vanaf 21:22 uur op NPO1. (HH)
'Frictie' zorgt ervoor dat drie dames The Real Housewives of Amsterdam verlaten
19:41Dit is de trailer van Het Jachtseizoen: Most Wanted seizoen 2
15:38Thomas van Groningen gaat De Oranjezomer presenteren
14:44Jan Versteegh geeft kijkje achter de schermen bij De Bondgenoten
14:11Baantjer-acteur Piet Kamerman (Lowietje) overleden