TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In voorgaande seizoenen vielen boeren die het minst aantal brieven hadden ontvangen af en werden ze enkel online gevolgd. Daar is in het nieuwe seizoen geen sprake meer van. Alle boeren blijven aan boord en het blijft geheim hoeveel brieven ze hebben ontvangen. En dus zijn in de eerste aflevering al de speeddates te zien. Yvon juicht deze en meer aangekondigde veranderingen in het programma na dertien seizoenen toe.
"Natuurlijk was dat leuk, maar daar gaat Boer zoekt Vrouw niet over", zegt Yvon over de vermelding van het aantal brieven, waar sommige boeren en boerinnen mee overladen werden. "Het zegt iets over populariteit, of over hoe extravert iemand is. Maar niets over de liefde of kans op de liefde." Yvon is van mening dat dit 'leuke onderdeeltje te belangrijk' werd. "Het hele element van hoeveel brieven iemand heeft gekregen, is er mede daarom uit."
Ze noemt het 'zonde' dat meer verlegen boeren in voorgaande sneller afvielen en alleen online gevolgd werden. "Wat je niet wilt, is dat het een wedstrijd wordt. Want het is geen wedstrijd, het is veel meer dan dat."
Het veertiende seizoen van Boer zoekt Vrouw is vanaf zondag wekelijks om 20.25 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 1.
Expeditie Robinson-ster Tobias Camman op culinaire wereldreis voor nieuw tv-programma
13:57Zo zouden Erik de Vogel en Caroline De Bruijn hun einde in GTST zien
13:35Mindf*ck keert terug: nieuw seizoen en feestdagenspecial in de maak
12:51'Uiengate' zorgt voor kijkcijferexplosie: realityserie De Hanslers houdt Nederland bezig
12:38B&B Vol Liefde-Eveline is not amused over actie Bart: 'Dit vind ik K.'