TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Yusuf en zijn moeder zijn doodsbang in hun eigen dorp. Het gezinnetje van Turkse afkomst is in Giethoorn nu een jaar doelwit van een groep jongeren. Het gaat er niet zachtzinnig aan toe: ze roepen midden in de nacht racistische leuzen bij hun huis en trappen de spiegels van hun auto.
Het dossier is bekend, maar de instanties doen niets, dus schakelde de moeder Zembla in. “We hebben uitstekend kunnen reconstrueren waar het misgaat”, zegt Annette Schätzle, journalist van het programma. “Het zijn fouten met grote gevolgen, want dit gezin weet zich nu onbeschermd.”
Door het consequente doorvragen van de Zembla-redactie krijgt de zaak een opmerkelijke wending, die Schätzle liever bewaart voor de uitzending. “Maar we hopen dat er lering uit wordt getrokken.”
Ewout Genemans loopt mee met politie in Kaapstad voor nieuw seizoen Ewout
19:19Talpa schuift startdatum De Juice van Yvonne Coldeweijer vooruit, reden blijft onduidelijk
18:43Nederland doet definitief niet mee aan het Eurovisie Songfestival 2026
15:50De politieserie Alpha 00 met Sallie Harmsen heeft eindelijk een startdatum
15:19Wanneer is de finale van Expeditie Robinson 2025 te zien?