TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Decennialang heerste er een vanzelfsprekende vrede in Europa. Maar in de vroege ochtend van 24 februari 2022 vielen Russische troepen op meerdere plaatsen Oekraïne binnen.
Nu die lange periode van vrede voorbij was, gaven de Europese NAVO-lidstaten in ene wél gehoor aan de jarenlange roep vanuit het bondgenootschap (met name uit de Verenigde Staten) om meer geld te investeren in defensie. Ook Nederland trekt in deze oorlogstijden de portemonnee.
Premier Rutte liet in juni weten dat de overheid de komende drie jaar flink gaat investeren in de krijgsmacht: jaarlijks bijna 5 miljard euro. Minister van Defensie Ollongren geeft aan dat Nederland hiermee aan de NAVO-eisen tegemoetkomt. Waar worden al die miljarden aan besteed? Zembla zoekt het uit.
Video: Gerard Joling deelt enkele backstage beelden van zijn facelift
21:45Eurovisie Songfestival 2025: Een hoop kunst- en vliegwerk en stiekem een Nederlander op het podium?
18:52Kijk hier LIVE naar het Songfestival met commentaar van Gordon en Andy van der Meijde
17:04Beantwoord de vraag en maak kans op vrijkaarten voor de TT in Assen
15:07Linda Kraan van Een Huis Vol deelt haar herinneringen aan de vuurwerkramp in Enschede