TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tien jaar geleden legde Facebook 1 miljard dollar neer voor Instagram. De socialenetwerkapp voor het delen van video's bestond toen pas twee jaar. Sindsdien is Instagram gegroeid als kool, of volgens critici als een plaag. Wereldwijd gebruikt een op de zeven mensen de app, waar beroemdheden als Kim Kardashian honderden miljoenen volgers hebben en binnenlopen dankzij de spullen die ze promoten, zoals cosmetica, designerkleding en luxeproducten.
Zembla presenteert deze week een Franse reportage die de impact van Instagram onderzoekt. Voornamelijk jonge gebruikers proberen het uiterlijk van bekende Instagram-sterren te kopiëren. Ze geven veel geld uit aan cosmetische producten, maar ook aan fillers en chirurgische ingrepen, soms met ernstige gevolgen.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht