TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De blazers van Ugchelen, vlakbij Apeldoorn, kijken hier al maanden naar uit: het midwinterhoornblazen, een eeuwenoude traditie op de eerste Advent. Ze oefenen binnen, maar het ultieme moment is als de eerste tonen door het bos galmen. Ze spelen op handgemaakte hoorns van zorgvuldig uitgezochte boomstammen. In het schaven, schuren en lijmen van de instrument zit zo’n tachtig uur werk. Blazer Henk legt in Zin in zondag! uit waarom dat voor hem meditatiemomenten zijn.
In het Friese Jubbega bezoekt Kim-Lian van der Meij de holistische school van Marieke Brouwer. Zij verzorgt maancirkels, healings en readings met paarden en pony’s. De dieren helpen deelnemers aan de cirkels met het vinden antwoorden op levensvragen en het in contact komen met zichzelf.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
09:30Schema eerste halve finale Eurovisie Songfestival 2026
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
