TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zingen is fijn! Dat vinden de Nederlanders die deel uitmaken van een zanggroep. Voor hen is er nu een nieuwe competitie: Zing!. Hierin ontvangen Giovanca Ostiana en Anne-Mar Zwart allerlei soorten zanggroepen die de strijd met elkaar aangaan; van gospelkoren tot rappers.
De groepen die de auditieronde doorstaan, krijgen een van de drie mentoren toegewezen: Glen Faria, Tania Kross of Roel van Velzen. Zij bereiden de deelnemers voor op de volgende rondes en - voor wie doorgaat - op de finale. Professionals uit de muziekindustrie vormen de jury en bepalen elke ronde wie doorgaat naar de volgende aflevering.
Mentor Faria vindt dat er iets moois gebeurt als mensen samen zingen. “Het is de ultieme connectie, want je moet zo op elkaar gefocust zijn.”
De TV van gisteren: NPO 1 wint op zaterdagavond dankzij ijzersterke line-up
09:22Heel Holland bakt elke dag-winnaar Zeinab in verwachting: 'Kleine cupcake'
08:34Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'
22:14Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'
21:49Dit zijn de finalisten van Wie is de Mol? 2026