TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zingen is fijn! Dat vinden de Nederlanders die deel uitmaken van een zanggroep. Voor hen is er nu een nieuwe competitie: Zing!. Hierin ontvangen Giovanca Ostiana en Anne-Mar Zwart allerlei soorten zanggroepen die de strijd met elkaar aangaan; van gospelkoren tot rappers.
De groepen die de auditieronde doorstaan, krijgen een van de drie mentoren toegewezen: Glen Faria, Tania Kross of Roel van Velzen. Zij bereiden de deelnemers voor op de volgende rondes en - voor wie doorgaat - op de finale. Professionals uit de muziekindustrie vormen de jury en bepalen elke ronde wie doorgaat naar de volgende aflevering.
Mentor Faria vindt dat er iets moois gebeurt als mensen samen zingen. “Het is de ultieme connectie, want je moet zo op elkaar gefocust zijn.”
Edwin tegen Iris in B&B Vol Liefde: 'Ik hoopte dat je niet verliefd zou worden op me'
13:04Dit programma vervangt De Slimste Mens België na de finale op NPO 3
12:55Kefah Allush ontvangt Carrie ten Napel en Simon Keizer in nieuw seizoen De Kist
11:50Oud- X Factor-jurylid maakt donderdag debuut bij De Oranjezomer
10:15Johnny de Mol sprak kort met Marco Borsato: 'Een knuffel gegeven'