TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zingen is fijn! Dat vinden de Nederlanders die deel uitmaken van een zanggroep. Voor hen is er nu een nieuwe competitie: Zing!. Hierin ontvangen Giovanca Ostiana en Anne-Mar Zwart allerlei soorten zanggroepen die de strijd met elkaar aangaan; van gospelkoren tot rappers.
De groepen die de auditieronde doorstaan, krijgen een van de drie mentoren toegewezen: Glen Faria, Tania Kross of Roel van Velzen. Zij bereiden de deelnemers voor op de volgende rondes en - voor wie doorgaat - op de finale. Professionals uit de muziekindustrie vormen de jury en bepalen elke ronde wie doorgaat naar de volgende aflevering.
Mentor Faria vindt dat er iets moois gebeurt als mensen samen zingen. “Het is de ultieme connectie, want je moet zo op elkaar gefocust zijn.”
Partnerbijdrage
Nieuw tv-programma Bonje in de Buurt zoekt buurtbewoners met flinke ruzie
18:47Tom Egbers geniet van nieuwe tv-rol: 'Nu moet ik ergens iets van vinden'
16:17Reünie A.S.S. - Anti Survival Show: bekijk de eerste beelden
16:16Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juni
14:29Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?