TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zingen is fijn! Dat vinden de Nederlanders die deel uitmaken van een zanggroep. Voor hen is er nu een nieuwe competitie: Zing!. Hierin ontvangen Giovanca Ostiana en Anne-Mar Zwart allerlei soorten zanggroepen die de strijd met elkaar aangaan; van gospelkoren tot rappers.
De groepen die de auditieronde doorstaan, krijgen een van de drie mentoren toegewezen: Glen Faria, Tania Kross of Roel van Velzen. Zij bereiden de deelnemers voor op de volgende rondes en - voor wie doorgaat - op de finale. Professionals uit de muziekindustrie vormen de jury en bepalen elke ronde wie doorgaat naar de volgende aflevering.
Mentor Faria vindt dat er iets moois gebeurt als mensen samen zingen. “Het is de ultieme connectie, want je moet zo op elkaar gefocust zijn.”
Schema finale Eurovisie Songfestival 2026
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival
22:50Jack van Gelder doorbreekt stilte na exit De Oranjezondag, Johan Derksen verdedigt Hélène Hendriks
16:50Chantal Janzen presenteert nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken