TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zingen is fijn! Dat vinden de Nederlanders die deel uitmaken van een zanggroep. Voor hen is er nu een nieuwe competitie: Zing!. Hierin ontvangen Giovanca Ostiana en Anne-Mar Zwart allerlei soorten zanggroepen die de strijd met elkaar aangaan; van gospelkoren tot rappers.
De groepen die de auditieronde doorstaan, krijgen een van de drie mentoren toegewezen: Glen Faria, Tania Kross of Roel van Velzen. Zij bereiden de deelnemers voor op de volgende rondes en - voor wie doorgaat - op de finale. Professionals uit de muziekindustrie vormen de jury en bepalen elke ronde wie doorgaat naar de volgende aflevering.
Mentor Faria vindt dat er iets moois gebeurt als mensen samen zingen. “Het is de ultieme connectie, want je moet zo op elkaar gefocust zijn.”
Eric de Munck geeft Yvonne Coldeweijer trap na: 'Wil haar niet meer zien'
11:45Ranomi Kromowidjojo keert terug als verslaggever bij de Olympische Winterspelen
11:18Mariah Carey gaat in het Italiaans zingen tijdens opening Olympische Winterspelen
10:07Daisy blikt terug op haar deelname aan De Bondgenoten: 'Eén groot spektakel'
10:06Video: Hélène Hendriks had bijna het bed gedeeld met Remy Bonjasky