TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De halve finale lonkt voor de eerste zes zanggroepen die vanuit de auditierondes in deze eerste kwartfinale zijn gekomen. Maar zover is het nog niet, want in de volgende ronde is plek voor slechts drie koren. Om verder te komen in Zing! krijgen de groepen begeleiding van drie mentoren: Tania Kross, Glen Faria en Roel van Velzen.
Giovanca Ostiana en Anne-Mar Zwart presenteren de zangcompetitie. Ostiana groeide op met muziek, vertelde ze onlangs op de website van de EO. Van haar moeder kreeg ze de liefde voor gospelmuziek mee, waar ze dagelijks naar luistert en waar ze een podcast over heeft. “Gospelmuziek is enorm krachtig, en kan ook mensen diep raken die van huis uit niks met het geloof hebben. Een soort rechtstreekse brug naar je hart.”
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Raven van Dorst is vanaf deze datum weer wekelijks te zien met Boerderij Van Dorst
13:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen