TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De halve finale lonkt voor de eerste zes zanggroepen die vanuit de auditierondes in deze eerste kwartfinale zijn gekomen. Maar zover is het nog niet, want in de volgende ronde is plek voor slechts drie koren. Om verder te komen in Zing! krijgen de groepen begeleiding van drie mentoren: Tania Kross, Glen Faria en Roel van Velzen.
Giovanca Ostiana en Anne-Mar Zwart presenteren de zangcompetitie. Ostiana groeide op met muziek, vertelde ze onlangs op de website van de EO. Van haar moeder kreeg ze de liefde voor gospelmuziek mee, waar ze dagelijks naar luistert en waar ze een podcast over heeft. “Gospelmuziek is enorm krachtig, en kan ook mensen diep raken die van huis uit niks met het geloof hebben. Een soort rechtstreekse brug naar je hart.”
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Oh nee: dit is waarom De Bondgenoten woensdag pas om 22:00 uur te zien is
08:44De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers vellen eerste oordeel over nieuwe bewoners
06:47Vanavond op TV: Dertigers, De dag dat ..., Legally Blonde 2: Red, White & Blonde
19:39Samson-klassieker krijgt WK make-over: Marie Verhulst blaast 'Wij willen voetballen' nieuw leven in
19:07Coen Swijnenberg scoort rol in Gooische Vrouwen en neemt zijn teckels mee naar de set