TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het grote moment voor de vijf overgebleven zanggroepen is aangebroken: de finale van Zing! Terwijl juryleden Tania Kross en Roel van Velzen met volle teugen genieten van de optredens, staat hen een moeilijke beslissing te wachten. Zij benoemen aan het einde van dit seizoen de beste muziekgroep van Nederland.
Van de schoonheid van a capella tot dynamische meerstemmigheid: de muziekgroepen hebben allemaal hun eigen stijl en specialisme. “Muziek is superpersoonlijk. Wat vind je mooi? Wat vind je niet mooi? Wat raakt je? Wat raakt je niet?” vertelt Ilse, koorlid van popkoor Repeat, aan EO.
“In die zin vind ik muziek geen wedstrijd.” Wie de titel ook mee naar huis neemt, alle muziekgroepen hebben hun missie voltooid: de wereld een stukje mooier maken met muziek.
De finale van Zing! is op zaterdag 21 december 2024 om 20:30 uur te zien op NPO 1.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?