TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De eerste opnameweek voor Marlijn Weerdenburg bij We Zijn er Bijna!, dat ze overnam van Martine van Os, zit erop. En dat was genieten geblazen! Lees snel verder.
Het populaire MAX-kampeerprogramma is komende zomer weer te zien op NPO1. De nadruk van de reis ligt op Griekenland maar ook andere landen worden aangedaan.
Zo is het nieuwe tv-avontuur van Marlijn Weerdenburg namelijk begonnen in Kroatië, zo konden we je vorige week al melden. Maar inmiddels is het team alweer verder: 'We hadden een roadtrip door Kroatië, Servië en Griekenland', aldus de presentatrice op Instagram.
Hoe kijkt ze terug op die eerste week? 'Veel koffers, zon en fijne gesprekken.'
Wellicht dat Marlijn een van die gesprekken voerde met ene familie Holtermann. Die reageren namelijk onder de Instagrampost met: 'We vinden jullie erge fijne mensen, om om ons heen te hebben. We zijn benieuwd wat jullie ervan maken.'
De exacte startdatum van het nieuwe seizoen van We Zijn er Bijna! is nog niet bekend maar wij verwachten dat dit eind augustus zal zijn.
Urk!-ster Mathilde Keuter over breuk met ex Davy in Shownieuws: 'Ik voel me vies en gebruikt'
10:36Deze BN'ers doen mee aan het vijfde seizoen van LOL: Last One Laughing
10:07Nieuw seizoen realityserie Lil Kleine verschijnt dit jaar nog
09:33Goedele Liekens vertelt in Vandaag Inside over ex-partner die zeker twaalf keer vreemdging
09:03Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Taskmaster te zien zal zijn