TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Met Garrie van Pinxteren als Zomergast is het gespreksonderwerp van deze avond duidelijk: China. Van Pinxteren ging er in 1982 naartoe om te studeren en was er later jarenlang correspondent voor NRC en de NOS. Dat maakt haar de aangewezen persoon om de andere kant van het land te laten zien.
China is namelijk meer dan de werkplaats van de wereld of de concurrent van het Westen: het is ook een land waarin 1,3 miljard mensen wonen, allemaal met hun eigen leven - iets wat de Chinadeskundige met haar fragmenten wil laten zien.
Janine Abbring is de interviewer van dienst en vraagt ook naar de politieke ontwikkelingen die Van Pinxteren de afgelopen vier decennia heeft waargenomen. Want in die tijd is er veel veranderd, helaas lang niet altijd ten goede.
Niels van der Laan: 'Ik werd getipt door de politie over alle bedreigingen'
11:20Video: Will Koopman is nog lang niet klaar met Gooische Vrouwen
10:41Dit zijn de eerste beelden van Scrooge LIVE 2025
10:30Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
10:07Ewout Genemans reageert op onrust rondom online komen van Bureau Utrecht