TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Met Garrie van Pinxteren als Zomergast is het gespreksonderwerp van deze avond duidelijk: China. Van Pinxteren ging er in 1982 naartoe om te studeren en was er later jarenlang correspondent voor NRC en de NOS. Dat maakt haar de aangewezen persoon om de andere kant van het land te laten zien.
China is namelijk meer dan de werkplaats van de wereld of de concurrent van het Westen: het is ook een land waarin 1,3 miljard mensen wonen, allemaal met hun eigen leven - iets wat de Chinadeskundige met haar fragmenten wil laten zien.
Janine Abbring is de interviewer van dienst en vraagt ook naar de politieke ontwikkelingen die Van Pinxteren de afgelopen vier decennia heeft waargenomen. Want in die tijd is er veel veranderd, helaas lang niet altijd ten goede.
Mariska en Frans Bauer blikken vooruit op Frans & Mariska: Stellen op de Proef: 'Zijn we er aan toe om te emigreren?'
08:54De TV van gisteren: kijkers The Masked Singer diep onder de indruk van de Teckel
06:47Vanavond op TV: Kefah en de wijzen, The tribute: Battle of the bands, The Shape of Water
00:01Advent dag 20 | Deze tv-momenten uit 2025 zullen we niet snel meer vergeten
20:19Dit zijn de afvallers van de zesde aflevering van The Masked Singer 2025