TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met Garrie van Pinxteren als Zomergast is het gespreksonderwerp van deze avond duidelijk: China. Van Pinxteren ging er in 1982 naartoe om te studeren en was er later jarenlang correspondent voor NRC en de NOS. Dat maakt haar de aangewezen persoon om de andere kant van het land te laten zien.
China is namelijk meer dan de werkplaats van de wereld of de concurrent van het Westen: het is ook een land waarin 1,3 miljard mensen wonen, allemaal met hun eigen leven - iets wat de Chinadeskundige met haar fragmenten wil laten zien.
Janine Abbring is de interviewer van dienst en vraagt ook naar de politieke ontwikkelingen die Van Pinxteren de afgelopen vier decennia heeft waargenomen. Want in die tijd is er veel veranderd, helaas lang niet altijd ten goede.
Verrassing! Sterren op het Doek gaat toch door
11:50Deze deelnemers zie je terug in de halve finale van The Voice of Holland
09:51Vertrekt Hassan Slaby binnenkort uit GTST?
09:04Videoland-serie Onopgelost krijgt een tweede seizoen
08:30Dit programma vervangt Het Verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog op NPO 1