TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Margriet van der Linden ontvangt in Zomergasten Liesbeth Zegveld. Deze vrouwen delen een sterk gevoel voor rechtvaardigheid. Zo maakte de interviewer documentaires over 'hate crimes'. Liesbeth Zegveld staat als advocaat vaak oorlogsslachtoffers bij in hun strijd voor gerechtigheid.
Met Salo Muller dwong ze af dat de NS individuele schadevergoedingen ging betalen aan slachtoffers van de Holocaust. Het spoorwegbedrijf had immers een actieve rol gespeeld in de deportatie van Joden tijdens de Tweede Wereldoorlog.
Op de website van de VPRO gaf de advocaat een voorproefje van haar televisieavond: “Mijn avond gaat over oorlog, recht, vrouwen en liefde. Hoe deze thema’s elkaar raken en hoe ze samenkomen in mijn behoefte aan strijd, passie en rechtvaardigheid.”
Zomergasten met Liesbeth Zegveld en Margriet van der Linden zie je op zondag 18 augustus vanaf 20:20 uur bij VPRO op NPO 2.
Johan Derksen kraakt Leonie ter Braak: 'Ze doet het nóg slechter dan Beau en Humberto bij RTL Tonight'
11:42SBS6 komt met nieuw programma: The Moneymakers
11:16Hoe gaat het nu met Erica Terpstra?
10:45Zien: Frank Dane terug op de radio en vertelt over het overlijden van zijn broer Robert Jensen
10:30Mathilde uit URK! leerde nieuwe vriend Davy 'per ongeluk' kennen op Tinder