TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Margriet van der Linden ontvangt in Zomergasten Liesbeth Zegveld. Deze vrouwen delen een sterk gevoel voor rechtvaardigheid. Zo maakte de interviewer documentaires over 'hate crimes'. Liesbeth Zegveld staat als advocaat vaak oorlogsslachtoffers bij in hun strijd voor gerechtigheid.
Met Salo Muller dwong ze af dat de NS individuele schadevergoedingen ging betalen aan slachtoffers van de Holocaust. Het spoorwegbedrijf had immers een actieve rol gespeeld in de deportatie van Joden tijdens de Tweede Wereldoorlog.
Op de website van de VPRO gaf de advocaat een voorproefje van haar televisieavond: “Mijn avond gaat over oorlog, recht, vrouwen en liefde. Hoe deze thema’s elkaar raken en hoe ze samenkomen in mijn behoefte aan strijd, passie en rechtvaardigheid.”
Zomergasten met Liesbeth Zegveld en Margriet van der Linden zie je op zondag 18 augustus vanaf 20:20 uur bij VPRO op NPO 2.
Met het Mes op Tafel staat op deze wijze stil bij het overlijden van Joost Prinsen (83)
13:55Vooruitblik: Cesar Zuiderwijk haalt snoeihard uit naar Golden Earring-tributeband: 'Rot op'
13:45Deze BN'ers maken sowieso hun opwachting in nieuw seizoen Moordfeest
13:30Dit staat de Bevers te wachten in het gloednieuwe seizoen van hun realityshow
13:13Oh jee: verlaat Floris alsnog vrijwillig De Bondgenoten?