TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Margriet van der Linden ontvangt in Zomergasten Liesbeth Zegveld. Deze vrouwen delen een sterk gevoel voor rechtvaardigheid. Zo maakte de interviewer documentaires over 'hate crimes'. Liesbeth Zegveld staat als advocaat vaak oorlogsslachtoffers bij in hun strijd voor gerechtigheid.
Met Salo Muller dwong ze af dat de NS individuele schadevergoedingen ging betalen aan slachtoffers van de Holocaust. Het spoorwegbedrijf had immers een actieve rol gespeeld in de deportatie van Joden tijdens de Tweede Wereldoorlog.
Op de website van de VPRO gaf de advocaat een voorproefje van haar televisieavond: “Mijn avond gaat over oorlog, recht, vrouwen en liefde. Hoe deze thema’s elkaar raken en hoe ze samenkomen in mijn behoefte aan strijd, passie en rechtvaardigheid.”
Zomergasten met Liesbeth Zegveld en Margriet van der Linden zie je op zondag 18 augustus vanaf 20:20 uur bij VPRO op NPO 2.
Kijkers van B&B Vol Liefde stellen mening over Timothy bij
07:44De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers springen in de bres voor Arie na komst Gilbert
06:47Vanavond op TV: Freddie Mercury: The final act, Vera, Live Free or Die Hard
20:20'The Connection keert dit najaar terug op televisie'
16:28Wat Speelt Er met Patrick Lodiers en Ruben van der Meer vanaf deze dag te zien