TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met zijn documentaireserie Zwarte Zwanen houdt Cees Grimbergen de ontwikkelingen in de Nederlandse pensioenwereld in de gaten. In de tweede helft van het nieuwste hoofdstuk onderzoekt hij de desastreuze gevolgen van de rekenmethode die de regering en De Nederlandsche Bank in 2007 invoerden. De zogenoemde 'risicovrije rekenrente' houdt geen rekening met werkelijk behaalde rendementen, waardoor de pensioenen al in tijden niet meer zijn geïndexeerd.
Omdat de inflatie ondertussen flink is opgelopen, is de koopkracht van gepensioneerden gedaald. Grimbergen vertelt hoe medewerkers van De Nederlandsche Bank al in 2004 waarschuwden voor de gevolgen van de methode. Oud-minister van Sociale Zaken Wouter Koolmees moet toegeven dat het systeem niet uit te leggen is.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
René van der Gijp adviseert Estavana Polman na eerste VI-optreden: 'De lat hier ligt te hoog'
17:43Bekendmaking over GTST: Dit is het aangekondigde nieuwtje
15:34Scam Alert met Ellie Lust krijgt een tweede seizoen
14:55Dit programma vervangt Het Perfecte Plaatje op Reis
14:24Wanneer is de finale van De Slimste Mens België te zien op tv?