TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De schaatshelden reiken de prijs voor aanstormend televisietalent uit.
Knegt en Schulting weten wat het is om te knokken voor succes en door te breken terwijl talloze mensen toekijken. Schulting (22) won in 2018 goud op de Olympische Spelen in Zuid-Korea en behaalde afgelopen maart de allroundtitel WK shorttrack.
Knegt (30, foto) was sportman van 2015 en behaalde zilver op de Spelen in Zuid-Korea. Hij staat bekend om zijn onnavolgbare inhaalacties op de shorttrackbaan. Dankzij z'n zogenoemde 'telescoopbeen' lukt het hem geregeld concurrenten net te passeren. Sjinkie liep afgelopen januari ernstige brandwonden op toen hij thuis zijn houtkachel aanstak. Enkele maanden later stond hij alweer op het ijs.
De Televizier-Ster Talent stond voorheen beter bekend als de Televizier Talent Award. Vorig jaar won Kaj Gorgels de prijs, dit jaar gaat de strijd tussen Frank & Rogier, Nienke Plas en Holly Mae Brood.
Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’
09:27Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
08:04De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers gaan bijna over hun nek van ‘culinaire’ maaltijd Hans
23:29Mike Hansler geeft eerste tv-interview met vriendin Veerle
14:45Dit is de reden dat het NOS Journaal van 20:00 uur vrijdag 6 februari uitwijkt naar NPO 2