TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op alfabetische volgorde heeft het publiek in de derde kwalificatieronde de meeste stemmen uitgebracht op:
• Blauw bloed (EO)
• De luizenmoeder (AVROTROS)
• Ellie op patrouille (AVROTROS)
• Project Rembrandt (NTR)
• Urk! (SBS 6)
Dat het EO-programma Blauw bloed de top 5 heeft gehaald, laat zien dat tot op het laatste moment alles nog mogelijk was, want een week geleden stond dit programma over koningshuizen niet eens in de top 10 met de voorlopige tussenstand.
De luizenmoeder staat ook in de top 5. De serie drong vorig jaar door tot de laatste drie kanshebbers, maar zag de Ring uiteindelijk naar Beau five five days inside gaan. Hebben actrice Ilse Warringa en co dit jaar meer geluk?
De vijf winnaars worden nu toegevoegd aan de lijst met de tien winnaars van de vorige twee kwalificatierondes. Op 23 juli start de vierde en tevens laatste kwalificatieronde, waarin nog eens vijf kanshebbers worden gekozen. De redactie van Televizier deelt daarna vijf wildcards uit aan programma’s die net niet genoeg stemmen haalden, maar toch zeker op de nominatielijst voor de Gouden Televizier-Ring thuishoren.
Op de 25 programma’s die dan in totaal zijn gekwalificeerd, kan dit najaar gestemd worden. De drie programma’s die na die stemming het populairst zijn, maken op de avond van het Gouden Televizier-Ring Gala kans op dé Gouden Televizier-Ring 2019!
Mooie beelden: terugkeer Jennie Jelies in Spanje
10:38Zien: Eric Corton maakt opwachting in Flikken Maastricht naast Angela Schijf
09:49Jack van Gelder wordt gemist bij De Oranjezondag: 'Haal hem terug'
09:20Video: Rutger Castricum duwt geluidsman weg om microfoon uit blouse Merel Ek te halen
09:11Ophef rond Miljoenenjacht: wist de thuiswinnaar al dat Winston zou komen?