TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
“O, wat ben je mooi!” De kandidaten van The Masked Singer hebben nog geen noot gezongen, maar panelleden Loretta Schrijver, Buddy Vedder, Gerard Joling en Carlo Boszhard vergapen zich al aan de prachtige kostuums. Die zijn net als de voorgaande jaren gemaakt door atelier Coupe de Théâtre uit Breda.
Loodzwaar zijn de pakken, en peperduur. Samantha Steenwijk onthulde vorig jaar dat haar bontgekleurde kameleonoutfit wel 10.000 euro waard is. Het mee naar huis nemen, wat de zangeres graag wilde, zat er niet in. Het werk van het Brabantse kledingatelier is niet alleen te zien in The Masked Singer, Coupe de Théâtre maakt ook kostuums voor musicals en operavoorstellingen. Afgelopen voorjaar was het ook verantwoordelijk voor de kleurrijke jurkjes waarin de kandidaten van Op Zoek Naar Maria de shows openden en afsloten.
Maar hoe mooi die pakken ook zijn, ook deze week draait het weer om de vraag: welke BN'ers houden zich toch schuil in dit prachtige creaties? En wie moet zich na Anita Witzier, Ron Brandsteder, Luuk Ikink, Jette van der Meij en Isa Hoes ontmaskeren? Je ziet het in deze aflevering van The Masked Singer.
Partnerbijdrage
Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'
22:14Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'
21:49Dit zijn de finalisten van Wie is de Mol? 2026
11:35Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'