TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
“O, wat ben je mooi!” De kandidaten van The Masked Singer hebben nog geen noot gezongen, maar panelleden Loretta Schrijver, Buddy Vedder, Gerard Joling en Carlo Boszhard vergapen zich al aan de prachtige kostuums. Die zijn net als de voorgaande jaren gemaakt door atelier Coupe de Théâtre uit Breda.
Loodzwaar zijn de pakken, en peperduur. Samantha Steenwijk onthulde vorig jaar dat haar bontgekleurde kameleonoutfit wel 10.000 euro waard is. Het mee naar huis nemen, wat de zangeres graag wilde, zat er niet in. Het werk van het Brabantse kledingatelier is niet alleen te zien in The Masked Singer, Coupe de Théâtre maakt ook kostuums voor musicals en operavoorstellingen. Afgelopen voorjaar was het ook verantwoordelijk voor de kleurrijke jurkjes waarin de kandidaten van Op Zoek Naar Maria de shows openden en afsloten.
Maar hoe mooi die pakken ook zijn, ook deze week draait het weer om de vraag: welke BN'ers houden zich toch schuil in dit prachtige creaties? En wie moet zich na Anita Witzier, Ron Brandsteder, Luuk Ikink, Jette van der Meij en Isa Hoes ontmaskeren? Je ziet het in deze aflevering van The Masked Singer.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door
12:43Wanneer is Eva weer terug op tv?