TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
“O, wat ben je mooi!” De kandidaten van The Masked Singer hebben nog geen noot gezongen, maar panelleden Loretta Schrijver, Buddy Vedder, Gerard Joling en Carlo Boszhard vergapen zich al aan de prachtige kostuums. Die zijn net als de voorgaande jaren gemaakt door atelier Coupe de Théâtre uit Breda.
Loodzwaar zijn de pakken, en peperduur. Samantha Steenwijk onthulde vorig jaar dat haar bontgekleurde kameleonoutfit wel 10.000 euro waard is. Het mee naar huis nemen, wat de zangeres graag wilde, zat er niet in. Het werk van het Brabantse kledingatelier is niet alleen te zien in The Masked Singer, Coupe de Théâtre maakt ook kostuums voor musicals en operavoorstellingen. Afgelopen voorjaar was het ook verantwoordelijk voor de kleurrijke jurkjes waarin de kandidaten van Op Zoek Naar Maria de shows openden en afsloten.
Maar hoe mooi die pakken ook zijn, ook deze week draait het weer om de vraag: welke BN'ers houden zich toch schuil in dit prachtige creaties? En wie moet zich na Anita Witzier, Ron Brandsteder, Luuk Ikink, Jette van der Meij en Isa Hoes ontmaskeren? Je ziet het in deze aflevering van The Masked Singer.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Zo loopt het Married at First Sight-avontuur af voor Linda en Cindy
08:58Terugkijken: de eerste halve finale van het Eurovisie Songfestival 2026
08:42De TV van gisteren: Pijnlijke kijkcijfers voor eerste halve finale Eurovisie Songfestival
22:32Kijkers enthousiast over Songfestival-commentaar Henry Schut en Jeroen Kijk in de Vegte
15:09Dit is wanneer het nieuwe seizoen van De Slimste Mens start