TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
“O, wat ben je mooi!” De kandidaten van The Masked Singer hebben nog geen noot gezongen, maar panelleden Loretta Schrijver, Buddy Vedder, Gerard Joling en Carlo Boszhard vergapen zich al aan de prachtige kostuums. Die zijn net als de voorgaande jaren gemaakt door atelier Coupe de Théâtre uit Breda.
Loodzwaar zijn de pakken, en peperduur. Samantha Steenwijk onthulde vorig jaar dat haar bontgekleurde kameleonoutfit wel 10.000 euro waard is. Het mee naar huis nemen, wat de zangeres graag wilde, zat er niet in. Het werk van het Brabantse kledingatelier is niet alleen te zien in The Masked Singer, Coupe de Théâtre maakt ook kostuums voor musicals en operavoorstellingen. Afgelopen voorjaar was het ook verantwoordelijk voor de kleurrijke jurkjes waarin de kandidaten van Op Zoek Naar Maria de shows openden en afsloten.
Maar hoe mooi die pakken ook zijn, ook deze week draait het weer om de vraag: welke BN'ers houden zich toch schuil in dit prachtige creaties? En wie moet zich na Anita Witzier, Ron Brandsteder, Luuk Ikink, Jette van der Meij en Isa Hoes ontmaskeren? Je ziet het in deze aflevering van The Masked Singer.
Vanavond op TV: App me als je thuis bent, Over de A4, Jurassic World: Fallen Kingdom
21:37Herman van der Zandt staat stil bij overlijden René Karst in De Slimste Mens
19:10Martijn Krabbé geeft update voor start nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken en stelt fans gerust
14:39Presentator Maurice Lede wordt NOS-correspondent in Afrika
14:08Veel Eredivisie-toppers zijn dit weekend gewoon gratis te zien bij ESPN