TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Bij de start van het elfde seizoen is Jan Smit nieuw als coach. Samen met Ali B, Anouk en Waylon luistert hij de komende weken in de bekende rode draaistoelen naar nieuw zangtalent tijdens de blind auditions.
Nu alle kandidaten van The masked singer ontmaskerd zijn, is vrijdagavond weer Voice-avond bij RTL 4. De start van het elfde seizoen van The voice of Holland betekent het debuut van Jan Smit als coach bij de talentenjacht. Zijn Volendamse vrienden Nick & Simon waren tijdens de eerste drie seizoenen een vaste waarde, nu is het aan Jan om de eer van het talentvolle vissersdorp hoog te houden.
Jan kan de komende weken de kunst afkijken van doorgewinterde coaches Ali B en Waylon, die wederom plaatsnemen in de rode draaistoelen. Anouk keert ook terug, maar de Haagse wilde dit seizoen alleen meedoen als de productie met een verscherpt coronaprotocol werkt. Daarom staat er een groot scherm in haar stoel en is ze in de studio uitsluitend virtueel aanwezig.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger