TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Sinds 1999 klinkt in de laatste week van het jaar de Top 2000 op NPO Radio 2. Al net zo’n traditie is op televisie de Top 2000 a gogo, die dit jaar aan zijn negentiende editie begint. In een wat aangepaste vorm ontvangt gastheer Matthijs van Nieuwkerk bijzondere gasten in het Top 2000 café in Beeld en Geluid in Hilversum.
Wie niet mag ontbreken is Leo Blokhuis, de omgevallen muziekboekenkast die elk jaar interessante, amusante en opmerkelijke verhalen uit de popgeschiedenis deelt. “Het is een fantastische klus”, vertelde Blokhuis eerder in een interview over het maken van alle filmpjes, reportages en interviews voor het programma. Top 2000 a gogo is maar zes dagen op tv, maar de popprofessor is er elk jaar al vanaf september hard voor aan het werk.
Partnerbijdrage
In Scam Alert onderzoeken Ellie Lust en cyberjournalist Daniël Verlaan de schimmige wereld van digitale oplichting. Waar traditionele oplichters nog fysiek te traceren zijn, speelt fraude zich tegenwoordig steeds vaker af achter schermen en anonieme profielen. Dit nieuwe RTL-programma laat zien hoe kwetsbaar we online kunnen zijn én hoe we ons beter kunnen wapenen.
Daniël Verlaan deelt 6 slimme tips om cybercriminelen te slim af te zijn
08:22De TV van gisteren: Kijkers onder de indruk van engelengeduld van agenten in Bureau Utrecht
06:47Vanavond op TV: Boerderij Van Dorst, Grote gezinnen, grote vakanties, Independence Day: Resurgence
21:24Amber Kortzorg baalt van stoppen Kassa: 'Verbijsterd'
16:00Benieuwd naar de reallifesoap van De Boogaartjes? Wij weten de releasedatum