TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Sinds 1999 klinkt in de laatste week van het jaar de Top 2000 op NPO Radio 2. Al net zo’n traditie is op televisie de Top 2000 a gogo, die dit jaar aan zijn negentiende editie begint. In een wat aangepaste vorm ontvangt gastheer Matthijs van Nieuwkerk bijzondere gasten in het Top 2000 café in Beeld en Geluid in Hilversum.
Wie niet mag ontbreken is Leo Blokhuis, de omgevallen muziekboekenkast die elk jaar interessante, amusante en opmerkelijke verhalen uit de popgeschiedenis deelt. “Het is een fantastische klus”, vertelde Blokhuis eerder in een interview over het maken van alle filmpjes, reportages en interviews voor het programma. Top 2000 a gogo is maar zes dagen op tv, maar de popprofessor is er elk jaar al vanaf september hard voor aan het werk.
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar