TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Sinds 1999 klinkt in de laatste week van het jaar de Top 2000 op NPO Radio 2. Al net zo’n traditie is op televisie de Top 2000 a gogo, die dit jaar aan zijn negentiende editie begint. In een wat aangepaste vorm ontvangt gastheer Matthijs van Nieuwkerk bijzondere gasten in het Top 2000 café in Beeld en Geluid in Hilversum.
Wie niet mag ontbreken is Leo Blokhuis, de omgevallen muziekboekenkast die elk jaar interessante, amusante en opmerkelijke verhalen uit de popgeschiedenis deelt. “Het is een fantastische klus”, vertelde Blokhuis eerder in een interview over het maken van alle filmpjes, reportages en interviews voor het programma. Top 2000 a gogo is maar zes dagen op tv, maar de popprofessor is er elk jaar al vanaf september hard voor aan het werk.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Programma Olympische Winterspelen vrijdag 13 februari
22:09Shorttracker Jens van 't Wout wint goud in ongelooflijk spannende finale
21:51Shorttracker Xandra Velzeboer maakt favorietenrol op 500 meter waar: GOUD!
20:44Ferry Doedens reageert na ophef over ‘heftige’ trailer Ferry Lost
15:01De eerste beelden van het nieuwe seizoen Urk! zijn verschenen