TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Leo Blokhuis en zijn team maken voor de Top 2000 a go go korte muziekdocumentaires over artiesten en hun hits. Door tijdgebrek haalt lang niet al het materiaal de uitzending, deze reeks vertelt daarom het volledige verhaal.
In deze eerste aflevering komen de kijkers meer weten over The B-52's, de Nederlandse band Kayak en vertelt de Amerikaanse songwriter Paul William over zijn bijzondere ontmoetingen in de muziekwereld. Hij werkte in het verleden namelijk al samen met David Bowie, The Carpenters en ook The Muppets en Daft Punk zijn hem niet onbekend. Hoe heeft hij dit ervaren en op welk nummer is hij nu het meest trots?
Je hoort dit en meer in deze aflevering van Top 2000: The Untold Stories.
Dit programma vervangt The Voice of Holland na de spannende finale
10:03Martine van Os stelt prangende vraag aan We Zijn er Bijna!-opvolger Marlijn Weerdenburg: 'Ik wil niet vervelend doen'
10:00Dit is de favoriete serie van Harm Edens: 'Je gaat echt van de personages houden'
09:15Zo reageren alle verbannelingen op de ontmaskering van De Verraders: 'Hoe kan dit?'
08:50De TV van gisteren: Kijkers te spreken over vlotte montage Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
