TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Generaties groeiden op met Toppop, de legendarische muziekshow van Ad Visser en Penney de Jager die op 22 september 1970 voor het eerst te zien was bij de Avro. Wekelijks wisten de makers wereldsterren te strikken als de Jackson Five, David Bowie en Queen. Maar ook grootheden van eigen bodem als BZN en de Dolly Dots stonden in de rij om hun hits te zingen.
Dat levert mooie beelden en smakelijke anekdotes op die de basis vormen voor de Toppop test. In de studio ontvangen Visser en De Jager een groep bekende Nederlanders die hun kennis testen over ruim een halve eeuw muziekgeschiedenis: programmamaker Cornald Maas, danseres Euvgenia Parakhina, presentatrice Dyantha Brooks, rapper Défano Holwijn en Monique en Suzanne Klemann, beter bekend als Lois Lane.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, Gran Torino