TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
‘Een mooie trip down memory lane’. Zo noemt Anita Witzier het programma TV-toppers. Jos Brink presenteerde deze show al van 2004 tot en met 2007. Witzier ontvangt wekelijks twee bekende Nederlanders uit het televisievak, maar van een andere generatie. Dit keer zijn dat Albert Verlinde en Buddy Vedder.
Albert en Buddy vertellen over indrukwekkende momenten uit zeventig jaar televisiegeschiedenis van de publieke omroep. Ook kijken de vaste panelleden mee met de beelden om er vervolgens hun eigen verhaal over te vertellen. Dit panel bestaat uit Richard Groenendijk, Soundos El Ahmadi, Glodi Lugungu en Noortje Veldhuizen. Volgens Anita Witzier heeft iedereen zo zijn favoriete fragmenten. “Van de zwart-witbeelden uit de jaren 50 tot aan de haarscherpe beelden van nu.”
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Jan Joost van Gangelen weer langzaam aan het werk na burn-out
09:48Urk!-zussen Gerda en Mathilde geven update over maagverkleining
08:38De TV van gisteren: Miljoenen sportfanaten aan de buis gekluisterd tijdens spannende schaats en shorttrackraces
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, The voice of Holland, The Wolf of Wall Street
06:00Programma Olympische Winterspelen vrijdag 13 februari