TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Gemist
De wedstrijd van het Nederlands Elftal op het EK voetbal trok dinsdag maar liefst 6.098.000 kijkers. Hoewel Oranje veel kansen had en er een doelpunt afgekeurd werd, bleef het lang 0-1. Gelukkig lukte het uiteindelijk toch om meer te scoren, wat resulteerde in een overtuigende 0-3 overwinning. Daarmee heeft Nederland zich geplaatst voor de kwartfinale. De tegenstander is Turkije, die gisteravond met 2-1 wist te winnen van Oostenrijk. Naar deze wedstrijd keken 3.052.000 mensen.
Wat een heerlijke pot. Zo’n wedstrijd waarin je gewoon weet dat het goed komt. Geen moment hoeven twijfelen aan de uitkomst. Dit is genieten hoor. #roened — Pieter Loeffen (@ploeffen) July 2, 2024
Wat was dít een goed gespeelde wedstrijd!! En boeiend om naar te kijken! Op naar Berlijn!! ???? #roened — Claudia (@_cloudy_a) July 2, 2024
Het kan dus wel. Gewoon een geweldige wedstrijd van Oranje. #roened #EURO2024 #revanche — Harry Prenger (@HarryPrenger) July 2, 2024
Op RTL 4 werd gisteravond een nieuwe aflevering van Het Kinderziekenhuis uitgezonden. In deze aflevering zagen we hoe kinderintensivist Esther de Wit omgaat met levensbedreigende situaties en overlijden. Kijkers kregen ook een kijkje in het leven van Tycho en zijn ouders. Tycho is nog een baby en heeft klompvoeten, waardoor hij regelmatig naar de gipskamer moet om de stand van zijn voeten te verbeteren. Daarnaast werd de 19-jarige Maura gevolgd. Zij moet geopereerd worden aan haar kaak, die door jeugdreuma scheefgegroeid is en nu rechtgezet moet worden. Het programma trok dinsdagavond 522.000 kijkers.
Zo mooi hoe de arts omgaat met Maura ? #hetkinderziekenhuis — Siska (@siskadegries) July 2, 2024
Wat een mooi en integer gefilmd programna #hetkinderziekenhuis — Tanja Radenmaar ? (@tannegie) July 2, 2024
Op NPO 2 werd dinsdag om 20.30 uur de NOS Presentatie Kabinet-Schoof uitgezonden. In dit programma werden minister-president Dick Schoof en de vice-premiers geïnterviewd. Daarnaast werden ook de nieuwe ministers aan het publiek voorgesteld. De Presentatie Kabinet Schoof wist dinsdagavond 712.000 kijkers te trekken.
Dick Schoof is nerveus bij de @nos
#kabinetschoof — Jolin ? (@macbethertje) July 2, 2024
Die Schoof lul je niet even onder de tafel. Ik vrees dat de NOS zich heeft vergist.#PresentatieKabinet — Jacobien (@AtelierJ11) July 2, 2024
wel interessant @NOS Presentatie kabinet #Schoof. tegelijkertijd : veel vragen die (ook) in de @2eKamertweets horen? ben er niet uit. — zusterIris (@zusterIris) July 2, 2024
De kijkcijfers in dit artikel komen van Tina Nijkamp. Deze kijkcijferkenner publiceert iedere dag de meest opvallende cijfers op haar account op Instagram @tinanijkamp.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:50Dit is de winnaar van Stars on Stage 2026