TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Gemist
Niels van der Laan en Jeroen Woe trokken voor de aflevering van zaterdagavond 1,8 miljoen kijkers naar de buis. Daarmee is het direct het belangrijkste programma van de Nederlandse Publieke Omroep (NPO) en het best bekeken van de avond. Ook op Twitter was men blij dat de mannen weer terug waren met hun satirische blik op het nieuws.
Ze zullen doorgaan. Wauw, dat is een seizoen sterk beginnen, chapeau #eventothier — Kees Opstal (@Kees_Opstal) April 8, 2023
Weer super top televisie. Dit nummer moet op 1 komen in de hitlijsten. #eventothier — Evert van 't Hof (@EvertBreaker) April 8, 2023
Zo blij dat ze er weer zijn #eventothier — greens (@groensss) April 8, 2023
RTL 4 presenteerde deze zaterdag een gloednieuwe tandem. De avond begon rond de klok van acht met Make Up Your Mind. Bekende Nederlanders maken daarin hun opwachting als drag queen. In totaal 1,06 miljoen mensen keken naar de show. Het tweede deel van de amusements-tandem is Alles is muziek, waarin uiteraard ook bekende Nederlanders te zien zijn. Naar deze spelshow keken 569.000 mensen.
Zo goed dat dit programma gewoon op prime time op zaterdagavond wordt uitgezonden. In Nederland kan dat gewoon. Iedereen mag zichzelf zijn en als je het niks vindt, zap je lekker weg.
Kleuren, glitters, muziek en dans.
Drag is kunst. #makeupyourmind — Benny From The Block. ? (@BlockBenny) April 8, 2023
Vind Marieke erg leuk maar dit programma is echt vreselijk #allesismuziek — mrs B (@MrsB1605) April 8, 2023
SBS rekent al enkele weken op Marble Mania, waarin bekende Nederlanders (ja, daar zijn ze weer) knikkeren. De afgelopen weken vielen de kijkcijfers wat tegen en ook deze zaterdagavond waren ze niet om over naar huis te schrijven: er keken 484.000 mensen. De Alleskunner trok daarna 489.000 lieden naar de buis.
Op NPO 1 (prime time) worstelt Freek Vonk al enkele zaterdagavonden met het programma Freeks Saturday Night Safari. Deze week stemden 756.000 mensen af op deze enthousiaste natuurman. Strandgasten (NPO 3) wist 112.000 kijkers aan zich te binden en Verborgen Verleden (NPO 2) trok 654.000 kijkers.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
09:58KRO-NCRV komt met tiendelige reportageserie over verloskundigen