TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
TV van gisteren
Een vissende jongen had de politie gebeld omdat hij er zeker van was dat hij een hoofd zag in het water van de vijver waar hij zijn hengel had uitgegooid. De Rotterdamse politie kwam kijken en dacht dat de jongen wel eens gelijk zou kunnen hebben. Gelukkig bleek de werkelijkheid een stuk minder heftig.
Stel je voor je gaat voor een Baars en je vangt een hoofd…
JANKEN. #bureaurotterdam — Britt ? (@BrittBR97) October 17, 2023
Het bleek te gaan om de verpakking van een biermerk.
Hahahaha geen hoofd maar het plastic van een sixpack bier #BureauRotterdam — Patrick (@1908FR1937) October 17, 2023
Meest spannende marketing voor een sixpack Hertog Jan bier ooit. #BureauRotterdam — Thoiiss (@ThijsH16) October 17, 2023
In Van Onschatbare Waarde (1,1 miljoen kijkers) waren de deskundigen bereid hun portemonnee flink te trekken voor de objecten die voorbij kwamen. Zo Tirza had een zilveren broodmandje meegenomen. En Tirza had een goede avond want waar ze hoopte op minimaal 6.000 euro, ging ze uiteindelijk met 14.500 euro naar huis. Met het verdiende geld worden vliegtickets gekocht voor het gezin van Tirza’s broer, die in de Verenigde Staten woont. De mand deed enkele kijkers aan een ander zeer beroemd tv-fragment denken.
MAND!! #vanonschatbarewaarde #vow pic.twitter.com/ouR4PfCKVB — T I M ? (@RedRooster77) October 17, 2023
Zilveren broodmandje niet van Tichelaar.
Zilveren broodmandje.
Broodmandje.
Mandje.
MAND!#vanonschatbarewaarde pic.twitter.com/YeXGcj3x6s — niec (@nniieecc) October 17, 2023
MAND!! #vanonschatbarewaarde #vow pic.twitter.com/ouR4PfCKVB — T I M ? (@RedRooster77) October 17, 2023
In de talkshows ging het natuurlijk veel over het bombardement op een ziekenhuis in Gaza, maar in Humberto mocht Nick Schilder zijn nieuwe liedje zingen. En een van de kijkers zag wel brood in de Volendammer.
Zal Nick Schilder snel ontdekt worden? Hij kan opzich wel redelijk zingen. #Humberto — IG: @MTGTweets (@MTGTweetss) October 17, 2023
* De kijkcijfers uit dit artikel komen van Tina Nijkamp. Deze kijkcijferkenner publiceert iedere dag de meest opvallende cijfers op haar account op Instagram @tinanijkamp.
MolTalk is het komende seizoen vóór Wie is de Mol? te zien
07:37Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Project Dans
07:37De TV van gisteren: Kijkers van De Hanslers zijn helemaal klaar met het gedrag van Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 5 t/m donderdag 8 januari 2026
06:47Vanavond op TV: Jaaroverzicht NOS Journaal 2025, Medisch Centrum West, Volcano