TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
TV van gisteren
Voetballiefhebbers zaten weer klaar voor een paar mooie EK-wedstrijden en dat leverde veel kijkers op. Maar op de andere zenders gebeurde er ook nog wel het een en ander.
Om te beginnen met de wedstrijden van het EK voetbal.
In de middag werd er al afgetrapt door Kroatië tegen Albanië en dat trok al 762.000 kijkers. Rond etenstijd trapte Duitsland af tegen Hongarije en hoewel de Hongaren het de Duitsers flink lastig maakten verloren ze toch voor het oog van ruim 1,7 miljoen kijkers. De avond was gereserveerd voor de andere twee landen uit poule A, namelijk Schotland tegen Zwitserland. Zij sloten de avond af met ruim 1,8 miljoen kijkers. Hier was het vooral het volkslied van Schotland dat indruk maakte.
Pfffff….dat volkslied. Kippenvel. Het zal wel weer niks worden maar…come on Scotland! ?????? #scosui #schzwi #EURo2024 pic.twitter.com/FzAxLS42bu — HappyHarms (@Arjanharms) June 19, 2024
Een miljoen Schotten in Keulen. Geen één die door het Zwitserse volkslied heen fluit. Gevolgd door een massaal meegezongen Flower of Scotland.
In a league of their own. #schzwi pic.twitter.com/HIgoleg7eV — ??? ? ??? (@Bearfellow) June 19, 2024
Wat een passie van zowel de spelers als de supporters van Schotland bij het volkslied blijft geweldig!!!#schzwi — TILBURG 1896 (@1896_tilburg) June 19, 2024
Met dit volkslied ben je toch direct voor Schotland? Prachtig die emotie #schzwi — Gerco Rebergen (@GercoRebergen) June 19, 2024
Voor degenen die even geen zin hadden in voetbal waren bij RTL4 aan het goede adres, want daar was Het Perfecte Plaatje op Reis te zien. De kwartfinale stond op de planning en de fotografen renden door de hitte van Phuket om de mooiste plaatjes te schieten. Blijkbaar doet die enorme hitte gekke dingen met je, want Kaj Gorgels besloot een enorme tattoo op zijn borst te zetten. Het idee was iets klein, maar resulteerde uiteindelijk in een grote fakkel. Daarnaast zagen 746.000 kijkers het afscheid van Sophie Bouquet. Ze verloor nipt van Danny de Munk.
Sophie wat heb je t goed gedaan, mooie foto’s gemaakt en genoten van jou in dit programma. Wat een avontuur heb jij gehad. #hetperfecteplaatje #gtst — A. (chenford and kanthony era) (@abbeykijktmee) June 19, 2024
©RTL
SBS6 gooide een herhaling van Steenrijk, Straatarm in de programmering. In de aflevering ruilden Arne en Nicole, de dochter van Jan des Bouvrie, een week van leven met moeder Anna, dochter Arjin en Ama Asja. Die hun geluk niet op konden in de riante boerderij die ze tot hun beschikking hadden.
Wat een onwijs liefdevol gezin! Moeder, oma, maar ook dat meisje.. Wat een schatje! Ik hoop dat er een dag mag komen dat ze het beter gaan krijgen. Dat verdienen ze écht. ???#steenrijkstraatarm — Jolanda Jansen (@JolandaJ1304) June 19, 2024
*De in dit artikel genoemde kijkcijfers zijn afkomstig van Tina Nijkamp. Zij deelt dagelijks lineaire kijkcijferdata op haar Instagrampagina @tinanijkamp
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025
16:35Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025