TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
TV van gisteren
Voetballiefhebbers zaten weer klaar voor een paar mooie EK-wedstrijden en dat leverde veel kijkers op. Maar op de andere zenders gebeurde er ook nog wel het een en ander.
Om te beginnen met de wedstrijden van het EK voetbal.
In de middag werd er al afgetrapt door Kroatië tegen Albanië en dat trok al 762.000 kijkers. Rond etenstijd trapte Duitsland af tegen Hongarije en hoewel de Hongaren het de Duitsers flink lastig maakten verloren ze toch voor het oog van ruim 1,7 miljoen kijkers. De avond was gereserveerd voor de andere twee landen uit poule A, namelijk Schotland tegen Zwitserland. Zij sloten de avond af met ruim 1,8 miljoen kijkers. Hier was het vooral het volkslied van Schotland dat indruk maakte.
Pfffff….dat volkslied. Kippenvel. Het zal wel weer niks worden maar…come on Scotland! ?????? #scosui #schzwi #EURo2024 pic.twitter.com/FzAxLS42bu — HappyHarms (@Arjanharms) June 19, 2024
Een miljoen Schotten in Keulen. Geen één die door het Zwitserse volkslied heen fluit. Gevolgd door een massaal meegezongen Flower of Scotland.
In a league of their own. #schzwi pic.twitter.com/HIgoleg7eV — ??? ? ??? (@Bearfellow) June 19, 2024
Wat een passie van zowel de spelers als de supporters van Schotland bij het volkslied blijft geweldig!!!#schzwi — TILBURG 1896 (@1896_tilburg) June 19, 2024
Met dit volkslied ben je toch direct voor Schotland? Prachtig die emotie #schzwi — Gerco Rebergen (@GercoRebergen) June 19, 2024
Voor degenen die even geen zin hadden in voetbal waren bij RTL4 aan het goede adres, want daar was Het Perfecte Plaatje op Reis te zien. De kwartfinale stond op de planning en de fotografen renden door de hitte van Phuket om de mooiste plaatjes te schieten. Blijkbaar doet die enorme hitte gekke dingen met je, want Kaj Gorgels besloot een enorme tattoo op zijn borst te zetten. Het idee was iets klein, maar resulteerde uiteindelijk in een grote fakkel. Daarnaast zagen 746.000 kijkers het afscheid van Sophie Bouquet. Ze verloor nipt van Danny de Munk.
Sophie wat heb je t goed gedaan, mooie foto’s gemaakt en genoten van jou in dit programma. Wat een avontuur heb jij gehad. #hetperfecteplaatje #gtst — A. (chenford and kanthony era) (@abbeykijktmee) June 19, 2024
©RTL
SBS6 gooide een herhaling van Steenrijk, Straatarm in de programmering. In de aflevering ruilden Arne en Nicole, de dochter van Jan des Bouvrie, een week van leven met moeder Anna, dochter Arjin en Ama Asja. Die hun geluk niet op konden in de riante boerderij die ze tot hun beschikking hadden.
Wat een onwijs liefdevol gezin! Moeder, oma, maar ook dat meisje.. Wat een schatje! Ik hoop dat er een dag mag komen dat ze het beter gaan krijgen. Dat verdienen ze écht. ???#steenrijkstraatarm — Jolanda Jansen (@JolandaJ1304) June 19, 2024
*De in dit artikel genoemde kijkcijfers zijn afkomstig van Tina Nijkamp. Zij deelt dagelijks lineaire kijkcijferdata op haar Instagrampagina @tinanijkamp
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Meer bezuinigingen bij Omroep MAX: deze tv-programma’s zijn de dupe
13:57Startdatum van nieuw seizoen Urk! bekend
13:20Tunnelvisie met Thomas: Nathan Rutjes is de Mol en dit zijn alle hints
13:12RTL komt met serie over snelweg A4
12:47Toiletjuffrouw Joke uit Oh Oh Den Haag bij Shownieuws: 'Die met die grote ballen'