TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
TV van gisteren
Na een prachtige zomerdag kropen veel mensen zondagavond gezellig voor de tv, om daar te genieten van een nieuwe aflevering van het heerlijk positieve Het MAX Orkest. Wat serieuzer ging het er aan toe bij Zomergasten met Eva Crutzen en de nieuwe datingshow van SBS6, Your Place or Mine, lijkt nu alweer van de tv verdwenen. We bespreken de TV van gisteren.
Na slechts een paar afleveringen, die vrij belabberd bekeken werden, lijkt het alweer einde oefening voor Your Place or Mine: op dat tijdstip was gisterenavond namelijk een herhaling van Mr. Frank Visser doet Uitspraak te zien. Daarna was er op SBS6 overigens nog wel een nieuwe aflevering van Hart tegen Hart te zien.
Ook de tweede aflevering van Het MAX Orkest kon weer op veel positieve reacties rekenen. Daarin zag de kijker onder andere hoe voormalig RTL-nieuwslezer Edvard Niessing tevergeefs een gooi naar een plek in het nu al razend populaire orkest deed. Verder maakte trompettiste Louise, die hoogstpersoonlijk door André van Duin naar het podium werd geëscorteerd, veel indruk:
Het Max orkest.
Wat een leuk programma.
Sorry van Kyteman
zo goed.#HetMaxOrkest pic.twitter.com/OdpP5lSEqG — ?*??? *? (@kims46) August 10, 2025
Ik vind dit echt een leuk programma! #HetMaxOrkest — Ester West (@ester_west) August 10, 2025
Het is de mensen van omroep Max opnieuw gelukt om een programma te bedenken waar heel veel mensen blij van worden! #HetMaxOrkest — Marja Crotty-v Hoorn (@crottvh) August 10, 2025
Ik ben geen fan van trompet muziek, maar deze man speelt wel heel erg lekker??? #HetMaxOrkest — Marja Crotty-v Hoorn (@crottvh) August 10, 2025
Op NPO2 was de favoriete tv-avond van actrice Eva Crutzen te zien, in Zomergasten. Het interviewprogramma wordt eigenlijk jaar op jaar matig bekeken maar toch vinden heel veel mensen er altijd wat van. Dat was gisterenavond uiteraard niet anders:
Heb het 1,5 uur volgehouden en @EvaCrutzen @zomergasten @vpro niet één afgeronde zin horen bezigen, maar tig keer "echt" "best wel" en dat soort stoplappen. Een gesprek begint toch met taal? Wat een elementair onvermogen tot conversatie van dit duo. #zomergasten — Peter Olsthoorn (@Peteraanzee) August 11, 2025
Wat ik me afvraag is waarom #Zomergasten maar niet begrijpt dat een gast niet boeiend is om zijn privéleven maar bijzonder is om zijn/haar vak. Acteurs spelen rollen en spelen met teksten die staan geschreven. Gasten die goed over een vak weten te vertellen zijn altijd boeiend. — smendzianka (@smendzianka) August 10, 2025
Mensen houden echt altijd wat te zeiken. Ik vind deze avond met Eva echt heel mooi. Inspirerend, echt, oprecht, kwetsbaar. #zomergasten — Heer B ????? ??? (@HeerBakker) August 10, 2025
Na deze #zomergasten heb ik het gevoel 3 uur lang naar een therapiesessie te hebben gekeken. Had bijvoorbeeld graag meer gehoord over het werk van Eva Crutzen en welke maatschappelijke thema's haar bezighouden en waarom.
Soms verlangde ik terug naar Janine Abbring. — Elsschot????? ?? (@marcelbar8) August 10, 2025
De TV van gisteren: Stars on stage special geen partij voor Beste zangers
09:00Bente verbluft bij Beste zangers met O mio babbino caro
08:41Wilfred Genee onthult details over Gouden Televizier-Ring Gala: 'Ik moest al een speech inleveren'
08:29GTST-acteur Ingmar van den Broek gestrikt door Mexicaans modellenbureau
07:57Will Koopman in tranen tijdens montage slotseizoen Oogappels: 'Het is echt klaar'