TV van gisteren
De TV van gisteren: 416.000 kijkers voor Tom Waes en Jasper Krabbé in Portretten van Krabbé
Judith Regeling
  ·    ·  
LAATSTE UPDATE: 30-03-23 09:27

Kunstenaar Jasper Krabbé hoeft zich op deze donderdag niet direct onder een dekentje te verstoppen. De allereerste aflevering van het AVROTROS-programma Portretten van Krabbé met Tom Waes noteerde met 416.000 kijkers een 24e plek in de kijkcijfertop-25.
Een hit is het daarentegen (nog) niet, maar de concurrentie was met Steenrijk, Straatarm (682.000), Race Across the World en de voorlaatste aflevering van Ruimteschip Aarde (862.000) dan ook behoorlijk zwaar.
Portretten van Krabbé
Jasper Krabbé zet normaal gesproken iemand op een stoel om hem of haar te portretten, maar in Portretten van Krabbé pakt hij het anders aan. De kunstenaar gaat eerst drie dagen op stap met de hoofdpersoon van de aflevering om zo een nóg beter beeld te krijgen van zijn of haar leven. Met succes, aldus de kijkers. Zij bleken behoorlijk onder de indruk van zowel het gesprek dat hij had met de Vlaamse presentator Tom Waes als het uiteindelijke kunstwerk.
Jasper Krabbé neemt Tom Waes mee naar De Draak van Knokke; een monumentale sculptuur, tevens woning (1973-1975) van Niki de Saint Phalle, waar Keith Haring ook tijdelijk verbleef.
— Elsschot ?????? (@marcelbar8) March 29, 2023
Waes, toch erg bekend met België (!), kende dit niet. Mooi programma. #portrettenvankrabbé #art pic.twitter.com/QBQBmDerPQ
Wat een leuk programma #PortrettenvanKrabbé van #JasperKrabbé Ik kende #TomWaes niet maar wat een leuke kerel. Zin in de volgende afleveringen.
— Frans Heemskerk (@FransAidan) March 29, 2023
Ik vind het een prachtig schilderij van
— Cécile Truijens (@ceciletruijens) March 29, 2023
Tom Waes.#portrettenvankrabbe
#portrettenvankrabbe wat een heerlijk programma. Een hele andere manier om iemand te leren kennen. Benieuwd wat #jasperkrabbe er van gaat maken.
— Anneke2605 (@AnnekeKock) March 29, 2023
Race Across the World
Over Krabbé gesproken... Op RTL4 was het gisteravond weer tijd voor een nieuwe aflevering van Martijn Krabbés Race Across the World en dat was spannend. Afgelopen week was er nog een behoorlijke stijging te zien ten opzichte van week één, maar hebben de makers dat aantal kunnen volhouden? Niet helemaal, want het programma trok 786.000 en dat terwijl er vorige week nog 887.000 kijkers aan de buis gekluisterd zaten.
Hugo blijft een leuke man, en hij heeft een goede reisgenoot. Ook Olga en en haar man zijn een lief stel #raceacrosstheworld
— ILLYCUP (@illycup) March 29, 2023
Prachtige ervaring voor de Ragasjes, vader Bastiaan de chaoot en zoon Sem de georganiseerde ?
— Lammy Gruisinga (@LammyGr) March 29, 2023
Een vriend of collega had hier ook meer moeite mee gehad ben ik bang..#ratw
Team #DominicandKaty oftewel #FunnyFace naar huis op eigen initiatief.
— Ellen ????? (@EllenB_M) March 29, 2023
Geluk voor #TeamRagas#RaceAcrossTheWorld#RATW
Avondshow met Arjen Lubach
Arjen Lubach kan in ieder geval wel weer rustig ademhalen. De afgelopen dagen leek het er even op dat het programma zijn impact aan het verliezen was, maar niets blijkt nu minder waar. Gisteren scoorde De Avondshow met Arjen Lubach weer een prachtige 1,16 miljoen kijkers. En dat is meer dan de concurrentie: Vandaag Inside bleef steken op 864.000 kijkers, Beau noteerde 557.000 mensen en Op1 werd door 672.000 mensen bekeken.
@deavondshowvpro van @arjenlubach is werkelijk briljant. Hyper-actueel en intelligent. En met diepgang ook nog. En oh ja: humor????#deavondshow
— Martin Dijk? (@opanatin) March 29, 2023
Een van de betere afleveringen! #deavondshow #deacondshowmetarjenlubach
— Joshua Lückers - Jacobsen (@JoshuaL) March 29, 2023
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Weekoverzicht: deze voetbalwedstrijden zie je gratis op ESPN 1
Wist je dat je op ESPN 1 gratis naar voetbalwedstrijden van de Eredivisie kunt kijken? Wij vertellen je elke week welke duels daar te zien zijn!
Isa Hoes, Jochem van Gelder en Berget Lewis spelen 30 Seconds voor het goede doel
In de eenmalige spelshow Het Grote 30 Tellen TV-toernooi moeten de BN’ers in een halve minuut zo veel mogelijk omschrijvingen raden. Ook is er aandacht voor het Liliane Fonds. Deze organisatie zet zich in voor kinderen in arme landen met een beperking.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 10:00Tina de Bruijn heeft advies voor tv-experts: 'Geef mensen de mogelijkheid om iets te proberen'
09:45Schema en uitslagen PDC WK Darts 2024
09:32De TV van gisteren: Kijkers gaan los over de finalisten van Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Santos, Waar is mijn erfenis?, Safe
06:00Advent dag 7 | Win 5x2 filmkaartjes voor It's a Wonderful Knife