TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
TV van gisteren
De Champions League-finale tussen Borussia Dortmund en Real Madrid was zaterdagavond één van de best bekeken programma’s op televisie. De eindstrijd in het kampioenenbal werd bovendien beter bekeken dan de editie van vorig seizoen.
Real Madrid wist uiteindelijk in de tweede helft het verschil te maken dankzij treffers van Dani Carvajal en Vinicius junior. 1,225 miljoen mensen zagen de Madrilenen daarmee voor de vijftiende keer de Cup met de Grote Oren winnen. Daarmee staat De Koninklijke op eenzame hoogte; geen enkele club won vaker de belangrijkste bekercompetitie voor Europese clubs. In de strijd om de kijkcijfers pakte RTL7 met het voetbal de tweede plek.
Theo Jansen , sarcastisch: “Vinicius raakt m wel fantastisch “ Oenberto: “ja mooi hè?!!” Theo: “nee joh hij raakt m helemaal verkeerd” Oenberto: “nee was dat niet bewust via de grond??” ???? #dorrma #dorrea #borrma — Menno Hagendoorn (@MENNHAGE) June 1, 2024
Real doet in het laatste half uur precies wat Dortmund in het eerste uur verzuimd heeft, de kansen afmaken! En dan win je dus. #DORRMA #DORREA ? — Jeroen (@Jeroens_tweets) June 1, 2024
Real Madrid levert. Altijd #CL #dorrea — Cees (@ceeswinter) June 1, 2024
De finale van de Champions League moest enkel haar meerdere erkennen in het NOS journaal van 20.00 uur. Daar keken slechts vijftigduizend mensen meer naar. Youp van 't Hek scoorde ook een podiumplek met De Laatste Ronde. De zeventigjarige cabaretier gaf zijn laatste show ooit en wist 1,2 miljoen mensen aan zich te binden voor de buis.
Het einde van een tijdperk.
Dat is wennen.
Heel erg wennen.... #youp
(Met dank aan @VanMetje voor de tekst van Youps slotlied). pic.twitter.com/VuQJk4F9DD — Elsschot??????????? (@marcelbar8) June 1, 2024
Mooie laatste voorstelling #youp diepe buiging en applaus ???? — Judith Bia (@BiaJudith) June 1, 2024
Dankjewel @youpvanthek. Veel om je gelachen, vaak van je shows genoten en regelmatig nagedacht over wat je zei. T ga je goed! #youp — Jan Piet van Roon (@Janroon) June 1, 2024
Oh wat een jaar deed het goed bij RTL5. Met 632.000 kijkers mocht de trip down memory lane niet klagen voor het eerste weekend van juni. De Pappenheimers en Kwis met Ballen daarentegen hadden geen beste zaterdagavond. Erik van Looy wist met de Nederlandse variant van de Belgische quiz maar 376.000 kijkers te trekken. Daarmee liet hij Johnny de Mol wel achter zich. Naar de SBS6-quiz Kwis met Ballen keken 353.000 mensen.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Jochem Myjer laat van zich horen in alle ophef over het Sinterklaasjournaal: 'Van mijn Hoofdpiet blijf je af'
11:18NOS en NTR slaan handen ineen: Eurovisie Songfestival wordt gewoon uitgezonden in Nederland
10:36Kippenvel gegarandeerd: De ultieme terugblik op Max Verstappens allereerste wereldtitel (video)
10:04Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats